Nezávislá zpráva potvrzuje důkazy podporující stažení očkovacích látek proti Covid-19

Nezávislá zpráva potvrzuje důkazy podporující stažení očkovacích látek proti Covid-19

Další z mnoha objektivních zpráv, potvrzujících, že genové přípravky, které jsou nějakým omylem nazývány vakcínami na COVID-19, jsou spíš biologickou zbraní než léčivým přípravkem. A to ještě nikdo nezná jejich dlouhodobější účinky…

Nová zpráva Světové rady pro zdraví (WCH) potvrdila, že údaje o nežádoucích účincích experimentálních vakcín proti Covid-19 jsou k dispozici v dostatečném množství, aby je bylo možné stáhnout, stejně jako u podobných produktů z minulosti.

Zpráva byla připravena s cílem určit, zda je v oficiálních a veřejných databázích (WHO VigiAccess, CDC VAERS, EudraVigilance a UK Yellow Card Scheme) dostatek farmakovigilančních údajů, aby bylo možné vygenerovat bezpečnostní signál pro nové injekce Covid-19.

Ve všech databázích bylo zjištěno, že počet hlášení nežádoucích účinků (AAW) spojených s injekcemi Covid-19 je 10 až 169krát vyšší než u jiných podobných přípravků (viz graf níže). Mnoho hlášení nežádoucích účinků léků je závažných a v těchto databázích je dostatek důkazů o souvisejících škodách, aby bylo možné vyvolat stažení přípravku z trhu.

Celkový počet nežádoucích účinků na databázi pharamakovigilance
Celkem je ve zkoumaných oficiálních databázích s novými vakcínami proti Covid-19 spojeno více než 40 000 úmrtí.

Farmakovigilanční zpráva WCH navíc zjistila, že několik tisíc nežádoucích účinků zaznamenaných v oficiálních databázích, je spojeno s použitím experimentálních vakcín proti Covid-19 u nezletilých chlapců a dívek, pro které vakcína v té době ještě nebyla schválena.

Účelem farmakovigilančních databází je poskytnout bezpečnostní signál, nikoli prokázat příčinnou souvislost. Aby bylo zajištěno, že poškození je zjištěno včas, stačí podezření, že událost souvisí s podáním léku, k registraci události.

„Není třeba dokazovat, že lék způsobil nežádoucí účinek, podezření stačí,“ řekla v roce 2006 Dr. June Raineová, vedoucí britského regulátora léčiv a zdravotnických výrobků. Pokud dostatečné farmakovigilanční údaje ukazují známku poškození, podávání přípravku by mělo být přerušeno, přípravek by měl být stažen z oběhu a bezpečnostní signál by měl být vyšetřen.

Je třeba rovněž poznamenat, že tyto pasivní monitorovací systémy vedou k výrazně menšímu počtu hlášení vedlejších účinků. V důsledku toho bude skutečný počet nežádoucích účinků, ke kterým došlo v časovém kontextu injekcí Covid-19, pravděpodobně mnohem vyšší než jaké jsou dostupné oficiální údaje.

V prosinci 2021 vyzvala Světová rada pro zdraví regulační orgány a vlády po celém světě, aby okamžitě přestaly používat všechny experimentální injekce Covid-19.

Dr. Tess Lawrie, spoluzakladatelka Světové rady pro zdraví, vyzývá ke spojení sil s cílem zvýšit povědomí o škodách způsobených očkováním, aby se obětem dostalo pomoci, kterou si zaslouží. „Je znepokojující, že tuto práci musela udělat místní organizace a poukázat na to, že žádná z těchto experimentálních vakcín není podle veřejně dostupných oficiálních údajů bezpečná. Proč regulátoři neudělali svou práci a nechránili nás?“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Nezávislá zpráva potvrzuje důkazy podporující stažení očkovacích látek proti Covid-19

  1. Odporucam vsetkym si pozriet celu debatu zo dna 6.6.2022 na TV Slovan ! Okrem zaujimavych informacii dostanete aj navod, kde najdete konkretne dokumenty dotknutych institucii k predmetnym temam, ktore nemoze nikto spochibnit ako hoax! Hostia debaty povedia vsetko…

  2. jsem rad že nikdo z mé rodiny ani přátel v sobě nemá ani jedinou dávku ale co mohu říct je že známa od mé matky si nechala píchnout Pfizer a od té doby blbě vidí a matčin doktor 42 let který byl vždy zdraví naočkoval se a zemřel na infarkt jinak v ČR počet lidi s 2 dávkami 6 876 000 a 3 dávky má celkem 4 221 000 lidi tak to jsem zvědav do budoucnosti jak to s němí bude 💉☠ = 🥶🤕🤒🥵💀 jo a kdyby někdo znal konkretni počet očkovaných Slováku kolik z nich má 2 připadne 3 dávky budu rad

  3. Tomáš, pokiaľ sa nemýlim, tak 50,80% má dve dávky a 1% má len jednu dávku. Koľko si dalo 3 netuším… Dá sa však povedať, že 49% nemá ani jednu včeličku v sebe. Podľa najnovších informácii budú pokračovať v očkovaní, ale proti chrípke, keďže covid sa čoskoro bude zaraďovať medzi chrípku. Samozrejme očkovacie jedy zostanú rovnaké, takže pozor! Okrem toho chcú v EU dokonca 2030 zaočkovať 90% žien proti rakovine krčku maternice. Podľa posledný informácii ide však o vakcíny, ktoré vyvolajú u žien neplodnosť. Už bolo testovane v Afrike, čiže depopulácie slobodomurárov bude pokračovať, a to sa týka aj tabliet, vyvinutých akože proti covidu ! Pozor na ne !

    1. ano vím v tabletách navíc budou čipy jak přiznal Albert Bourla na WEF takové ty čipy které budou kontrolovat jestli si dotyčný člověk tabletu vzal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout