Německo: Syrský pečovatel znásilnil  v domově důchodců 78letou ženu s demencí

Německo: Syrský pečovatel znásilnil v domově důchodců 78letou ženu s demencí

Přichází zpravidla ze zemí, kde se k cizí ženě nedostanou blíž než na dva metry a v případě potřeby využívají různých čtyřnohých náhražek. Pokud se pak dostanou do Evropy a naskytne se jim příležitost, nikterak nevadí, že je žena ve věku jejich babiček či dokonce prababiček…

Zdaleka ne ojedinělý případ znásilnění starší ženy, která navíc díky svému postižení není schopna svědčit, se odehrál v Německu. Je jen potvrzením faktu, že umístění obohacovačů na podobné posty je samo o sobě zločinem, neboť toto riziko je již dlouhodobě známé.

Obyvatelka domova důchodců (78) z Vogtlandu byla znásilněna svým pečovatelem (21). Vzhledem k tomu, že trpí demencí, byla vydána na milost a nemilost svému trýzniteli.

Mladý muž byl nyní odsouzen k trestu odnětí svobody u okresního soudu ve Cvikově za znásilnění a sexuální zneužívání bezmocných lidí.

Ošetřovatelka Nancy W. (32, jméno změněno) stále nemůže uvěřit pohledu, který se jí naskytl. „Stál v koupelně přímo za ní se ztopořeným penisem. Když jsem vešla do dveří, rychle si stáhl kalhoty,“ říká.

Bez jejího náhodného zásahu by pachatel důchodkyni nepustil. Pachatel a obviněný Khatab A. (21) je Syřan a byl poslán do domova důchodců v Bad Elsteru agenturou pro dočasnou práci. „Také mě chtěl znovu a znovu masírovat. Když jsem ho varovala, přestal s tím,“ řekla Nancy W.

Kvůli stopám DNA a svědkovi je důkazní břemeno nesporné. Khatab A. se také přiznal. „Na okamžik jsem byl slabý člověk.“ Znásilnil svou oběť a neměl žádné předchozí sexuální zkušenosti, řekl. „V naší kultuře neexistuje sex před manželstvím – teoreticky.“

Jak 78letá žena s demencí prožívala a zpracovávala trestný čin, je zcela nejasné. „Je zcela kognitivně narušená,“ řekla sestra. Nemohla být proto vyslýchána u soudu.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout