Německo: Dva různé útoky nožem na školách – celkem 6 pobodaných

Německo: Dva různé útoky nožem na školách – celkem 6 pobodaných

V posledním týdnu došlo v Evropě k doslovné „epidemii“ útoků nožem. Již jsem zde upozornila na celkem tři případy podřezaných žen ve Francii, přičemž v každém z těchto případů se jednalo o jiné místo činu, ale také jiného pachatele.

Další obohacovanou zemí, kde došlo k útokům nožem, je Německo. Zde došlo ke dvěma útokům na školách.

V pátek ráno kolem 8. hodiny byly sedmiletá dívka a 61letá učitelka mateřské školy napadeny nožem. Útočníkem byl muž „tmavé pleti“ – jak uvádí policie. K napadení došlo u vchodu do školy v Esslingenu v Bádensku-Württembersku. Obě byly údajně napadeny při otevírání školy pro prázdninovou péči. Pachatel je prý pobodal a pak utekl. Obě oběti byly převezeny do nemocnice.

Mezitím byl nalezen nůž, který mohl být použit jako vražedná zbraň, podle policejního mluvčího. Z „vyšetřovacích taktických důvodů“ nejsou v současné době poskytovány žádné informace o místě nálezu zbraně. Velký kontingent policie hledá podezřelého, který byl popsán jako asi 30 až 35 letý, tmavé pleti, asi 175 centimetrů vysoký, štíhlý, s bradkou.  O motivu zatím není nic známo.

Co se týká druhého případu, k němuž došlo na univerzitě, zde nejsou k pachateli žádné bližší informace.

Čtyři lidé byli zraněni při útoku nožem na univerzitní kampus v Německu v pátek (10. června), uvedla policie a dodala, že pachatel byl zadržen.

Policie provádí „velkou operaci“ v okolí Univerzity aplikovaných věd v Hamm-Lippstadtu, kde „bylo několik lidí zraněno nožem“, napsali na Twitteru a požádali lidi, aby se této oblasti vyhnuli.

Policejní mluvčí agentuře AFP řekl, že čtyři lidé byli zraněni, ale nedokázal říci, jak moc.

Podle stanice WDR byl pachatelem mladý muž z Hammu, který napadl několik studentů nožem uvnitř seminární budovy.

Tři ženy a jeden muž byli zraněni, řekl WDR, než se ostatním studentům podařilo útočníka zadržet.

Krvavá skvrna byla viditelná na zemi před jednou budovou kampusu.

Co se týká druhého případu, tak tam není o pachateli známo téměř nic, neboť byl záhy po útoku zadržen přítomnými studenty. V prvním případě je znám popis pachatele jen proto, že po útoku unikl, tudíž je po něm vyhlášeno pátrání. Ve druhé případě – útoku na univerzitě – však zatím nelze se 100% jistotou tvrdit, že se také jednalo o některé obohacující etnikum, neboť zatím nebylo zveřejněno nic, co by napovědělo něco víc o původu pachatele…

Aktualizace: Podle aktuálních informací má být útočníkem na univerzitě jistý Markus R. (34 let), což by tedy měl být podle jména Němec. Informace o motivu zdroje neuvádí, podle věku zřejmě nešlo o studenta…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německo: Dva různé útoky nožem na školách – celkem 6 pobodaných

  1. vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. islám nezná a neuznává odluku státu od církve. šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. tihleti lidi jsou průmyslově (z)manipulovatelní a pod drogou dokáží mnohé. to tady nechceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout