Francie: V Rennes někdo zapálil mešitu (video)

Francie: V Rennes někdo zapálil mešitu (video)

Zdá se, že v občanské válce, která již neoficiálně ve Francii probíhá, začíná docházet k jistému zlomu, kdy na dosavadní jednostranné útoky někdo odpověděl stejnou „medicínou.“

Je jisté, že jednou to muselo do této fáze dojít. Poté, co je denně někde ve Francii proveden útok na kostel a po mnoha dalších útocích na různé atributy křesťanství (kaple, sochy, kříže, průvody), se nyní dostalo i na muslimy.

A zatímco po požárech kostelů často nedojde k žádnému zatčení nebo je pachatel záhy po zatčení propuštěn, případně dostane mírný trest (většinou pokutu), tento případ zapálené mešity bude jistě velmi pečlivě vyšetřen a žhář přísně potrestán.

O tom, že nešlo o náhodný požár, není pochyb. Na zdech mešity byl totiž nápis, který útok na mešitu oznamoval …

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Francie: V Rennes někdo zapálil mešitu (video)

  1. fiha, to som prekvapeny. veru ze som odpor necakal. tie cisla su skratka take ake su, vsade. problem modernej doby je ten ze ludia maju prilis velky luxus(aj ked si to nemyslia ale skratka nezazili naozaj tazke casy) takze ho skratka nechcu riskovat a stat sa martyrmi. skratka je lahsie odist niekam inam(moj pripad) a nechat spolocnost nech sa rozpadne. ale i tak, ak by lud zacal takto prostestovat(podobne ako kedysi bola IRA v irsku alebo ETA v spanielsku) tak budu kriminalizovani. Takze na koniec ta spolocnost ktoru sa snazia zachranit a navratit takymto odbojom skratka uz neexistuje. Preto sa treba pohnut dalej(a prec) a nechat veci, ludi, spolocnost svojmu osudu.

  2. Podobné prejavy odporu /ktoré by napr. vygumovanému sionistovi a nepriateľovi bielej rasy Tommymu Robinsonovi nikdy ani nenapadli/ musí schvaľovať každý európsky vlastenec. Uznávam však krutú pravdu,že Francúzsku ani drvivej väčšine európskych krajín /nevynímajúc Poľsko a Maďarsko/ už nikto nikdy nepomôže.

  3. Je to jasne, rucnikari si to zapalili samy jako pojistny podvod. Zatknout vsechny cizince kteri se zdrzovali v okoli, vyhostit na jejich vlastni naklady. (ano je potreba zabavit jejich majetek) Myslim tak 10 000 vyhostenych za jeeden pozar by mohlo byt tak akorat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout