Beznadějný pohled na krachující USA s rekordní kriminalitou

Beznadějný pohled na krachující USA s rekordní kriminalitou

O konkrétní ekonomické situaci krachujících USA, které z jejich problémů zpravidla vytáhnou války co nejdál od jejich hranic, jste si zde již mohli přečíst. To je samozřejmě něco, co se mainstreamu nehodí „do krámu“, stejně jako informace o stávající situaci obyčejných Američanů nebo politické a názorové opozice, která je dokonce zatýkána…

Vezměme si dnešní Ameriku. Ve srovnání s Japonskem, Čínou a Koreou je to barbarství, skládka odpadků, blázinec, jatka, úžas.

San Francisco ztrácí svůj lesk kvůli jehlám a exkrementům na chodnících. Téměř každý týden dochází k několika střelbám v obchodech, na středních školách a nyní i na základních školách. Počet vražd bělochů černochy je 30 za měsíc, ale tyto zprávy jsou potlačovány. Ve městech země se kriminalita vymkla kontrole, daňoví poplatníci migrovali, kauce byla zrušena, takže zločinci jsou během několika hodin opět na svobodě.

700 vražd ročně v Chicagu, 300 v Baltimoru a nejméně dvakrát tolik střelných ran, což je podobný počet v tuctu měst. V těchto nezvladatelných enklávách neexistuje prakticky žádný zákon.

Sexuální kuriozity, kdysi nazývané perverze, vzkvétají (jak jste si již mohli přečíst zde), americká velvyslanectví vyvěšují vlajky na podporu transsexuality a davy svrhávají historické sochy. Desítky tisíc lidí žijí na chodnících a stovky tisíc umírají každý rok na předávkování opiáty.

Země upouští od požadavků na matematiku a anglickou gramatiku ve školách, kurzech AP a SAT jako rasistické. Ekonomika klesá, pracovní místa se přesunula do jiných oblastí, lékařská péče je pro většinu lidí nedostupná, vláda je zkorumpovaná a nekompetentní a války nekončí. Mezi rasovými, politickými a regionálními skupinami existuje skutečná nenávist. Kupodivu se prodej zbraní zvýšil.

Jak se dostali tak daleko?

Amerika nikdy nebyla národem v pravém slova smyslu, národem se společnými hodnotami, společným jazykem, společnou kulturou. Spíše to byla a je sbírka národů, které mají málo společného a často se nemají rádi. Západní Virginie nemá nic společného s Massachusetts, která nemá nic společného s Hlubokým jihem, který nemá nic společného s kalifornským pobřežím, které nemá nic společného s  Virginií, která nemá nic společného s Latinos, kteří nemají nic společného s černochy.

Až do začátku šedesátých let spolu jednotlivé oblasti vycházely poměrně dobře, protože mezi nimi nebyla téměř žádná komunikace. Silnice byly špatné, internet nebyl ani viditelný na obzoru. Rozhlasové stanice a noviny byly místní a odrážely kulturu a vkus této oblasti. Centrální vláda byla daleko a měla jen malý vliv na zemi. Každý region žil tak, jak chtěl.

Jistou shodou bylo, že země byla převážně bílá, evropská, anglofonní a – alespoň nominálně – křesťanská. Byla sociálně konzervativní a skládala se převážně z malých měst. Výsledná kultura byla jednoduchá, ale civilizovaná…

Dosah federální vlády však rostl a rostl. Washington, který byl do té doby vzdáleným městem, které se staralo o zahraniční politiku a ekonomiku, nyní mohl vnutit své hodnoty vzdálené společnosti. A stalo se.

Povinná rasová integrace, na rozdíl od zrušení rasové segregace, byla naprostou katastrofou. Málokdo to chtěl. Ti, kteří to prosadili, neposílali a neposílají své děti do černých škol. Rasy samozřejmě nechtějí žít společně. Když se černí přestěhují do bílých čtvrtí, dojde k „bílému útěku“.

Když mají dvě kultury zcela odlišné představy o přijatelném jazyce, oblečení, chování, studiu a učebních osnovách, míchání nefunguje. Ve školách se akademické standardy snížily. Disciplína se stala problémem. Po celé Americe hořela města kvůli konfliktům mezi černošským obyvatelstvem a bílou policií. Ukázalo se, že kultura euro-bílých byla neslučitelná s kulturou černochů. Potenciál pro ještě větší katastrofu se zdá být velký a nikdo nemá připravené řešení. Pravděpodobně neexistuje ani žádné řešení.

Giganti elektronických médií si vynutili politickou cenzuru. Vzhledem k tomu, že se jedná o soukromé společnosti, mohou si dělat co se jim zachce. Stávaly se stále více a více paží centrální vlády, která se stále více stávala majetkem elit severovýchodních pobřežních oblastí. Společnosti se jmény jako Google, Twitter a Facebook se očistily od obsahu, který považovaly za nevhodný, webové stránky byly odstraněny ze seznamu, účty kreditních karet byly uzavřeny. Lidé, kteří zmizeli z elektronických médií, zmizeli téměř stejně jako ti, kteří zmizeli v Latinské Americe, i když méně krvavě. Záměr a účinek jsou stejné.

Současný režim ve Washingtonu se zdá být záměrně a intenzivně rozdělující. Biden zaútočil na Jih. Jako otevřený protibělošský rasista často odsuzuje bělochy. Odsuzuje Trumpa a jeho stoupence, téměř polovinu Američanů. Ostentativně vybral černé ženy jako soudkyni Nejvyššího soudu, členku Federálního rezervního systému, viceprezidentku a mluvčí Bílého domu. Tyto ženy mohou nebo nemusí být kompetentní, ale oznámil je jako zaměstnance rozmanitosti. Je připraven zaútočit na majitele zbraní, což jistě vyvolá hněv, zatáhl Ameriku do další války a chce, aby federální ministerstvo pravdy zakázalo myšlenky, které se mu nelíbí. Je hluboce stranický a nesnaží se věci uklidnit nebo podpořit klid.

Nemůže to tak zůstat. Nenávist je velká, zbraně jsou všudypřítomné, hněv nad zločinem roste a šíří se něco jako ekonomické zoufalství. Washington nenechává nikoho na pokoji, neřeší národní problémy, vždy dává přednost své armádě, válkám a svému impériu před vnitřními potřebami. Nepřátelství, které podnítilo Floydovy nepokoje, hořící města, rabování a pomstychtivý vandalismus, je stále zde. A exploduje.

A k tomu je ještě třeba zmínit, že velmi horko je i na nejvyšších politických postech.

Hlavním poradcem Joe Bidena se totiž stal feťák a pedofil Hunter Biden. Tedy pokud si někdo myslel, že cílem je, aby vládla Harrisová, pak se zřejmě spletl. Ve skutečnosti měl vládnout Bidenův syn Hunter, umístěný na post poradce.

Konzervativní časopis American Thinker bije na poplach. Ukazuje se, že nejbližším poradcem amerického prezidenta Joe Bidena je jeho syn Hunter. Alespoň to tvrdí novinářka Miranda Devine z New York Post.

„Hunter Biden je jednou z nejvíce psychicky nestabilních a odpudivých postav známých americké veřejnosti. Ale podle Mirandy Devine z New York Post existují zprávy, že osoba, která dává Joe Bidenovi politické rady, není jeho manželka, ani jeho šéf štábu, ani jeho bývalý šéf, jak mnozí mohou předpokládat, ale Hunter Biden. To by mohlo vysvětlovat, jak a proč jdou USA přímou cestou do pekla – a to závratnou rychlostí.“

Co může dlouholetý feťák se zálibou v pornu a orgiích s prostitutkami poradit svému 80letému otci v zahraniční a domácí politice, není jasné. Podíváme-li se na vývoj samotné Ameriky a na to, co USA dělají Ukrajině, verze, že feťák je nejdůležitějším poradcem prezidenta, se nezdá být tak šílená.

Benzín je nyní v USA dražší než kdy jindy a stojí v průměru 5 dolarů za galon po celé zemi. Inflace se ve Spojených státech vymkla kontrole a dosahuje 8,6 procenta. Činí americký sen nedosažitelným. Všechno se stává dražším: palivo, jídlo, hypotéky, služby.

Na podzim by vládnoucí Demokratická strana mohla očekávat fiasko. Republikánům chybí jen jedno křeslo, aby získali většinu v Senátu. Dolní sněmovna, Sněmovna reprezentantů, je také na dosah. V každém rozhovoru se proto opírají svých oponentů.

„V mém státě je cena benzínu tak vysoká, že by bylo levnější koupit si kokain a jen chodit pěšky,“ říká senátor John Kennedy.

Z Bílého domu existuje pouze jedna odpověď: Rusko je na vině za růst cen na amerických čerpacích stanicích. Biden hovoří o „Putinově“ zvýšení cen, ačkoli ministryně financí Jannet Yellenová připustila, že americká ekonomika je uvězněna ve svých vlastních sankcích: „Naše sankce proti Rusku ovlivňují ceny potravin a benzínu. Naše sankce měly účinek, ale budeme je i nadále zpřísňovat, aby ceny ropy mohly ještě více růst.“

Zřeknutím se ruské ropy si Washington vytvořil problém. Biden se připravuje na návštěvu Saúdské Arábie. Není to tak dávno, co americká vláda odsoudila saúdskou vládu za vraždu novináře Džamála Chášukdžího a odsoudila zemi jako vyvrhele. Nyní však musí Bílý dům obnovit bilaterální vztahy.

Zda americký prezident obětuje principy výměnou za levnou ropu, se přímo ptá mluvčí Bílého domu. Tato otázka je kladena v souvislosti se Summitem Amerik. Biden pozval účastníky ne podle geografických kritérií, ale podle principů demokracie. Kubě, Nikaragui a Venezuele bylo pozvání odepřeno. Celkově byl summit „Amerik“ velkým trapasem, neboť všechny účastné země daly najevo, že jim dělení na „dobré“ a „špatné“ vadí.

A aby toho nebylo dosti, CIA začala zatýkat republikánské politiky. Ryan Kelly, kandidát na guvernéra Michiganu, byl zatčen. Bývalý Trumpův poradce Peter Navarro byl také zatčen. Oba jsou obviněni z účasti na útoku na Kapitol 6. ledna před rokem a půl.

A mezitím průzkumy ukazují, že zatímco u voličů republikánů má Trump velkou podporu, Bidena by mezi demokratickými voliči již nevolil téměř nikdo. A volby jsou již za dva roky. Přitom se zdá, že Demokraté ani nemají nikoho, kým by Bidena nahradili. Ostatně, ono je asi celkem jedno, kdo bude kandidát. Pokud se opět podaří vše zaonačit tak, aby co nejvíc voličů volilo korespondenčně, kandidát Deep state (pardon, Demokratů) má opět výhru jistou……

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.4]

3 thoughts on “Beznadějný pohled na krachující USA s rekordní kriminalitou

  1. rasistická občianska vojna je na dosah a nebudú sa hrať v rukavičkách, tzv. demokrati majú na rováši toľko zla a zločinov, že budú pykať veľmi tvrdo a nikto na svete okrem eu vazalov a izraela im nepomôže, budú bití s hnaní na zodpovednosť…

  2. Kanada sa chystá v súlade so štátnou ideológiou neomarxizmu a multikulturalizmu legalizovať aj tie najtvrdšie drogy, dá sa predpokladať,že väčšina štátov USA tiež asi nebude váhať…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. /data/web/virtuals/342591/virtual/www/wp-includes/link-template.php on line 409
https://necenzurovanapravda.cz/beznadejny-pohled-na-krachujici-usa-s-rekordni-kriminalitou/">View more
Cookies settings
Accept
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active
Save settings
Cookies settings