„Allahu akbar!“ To není Blízký východ, to je německý Stuttgart (video)

„Allahu akbar!“ To není Blízký východ, to je německý Stuttgart (video)

Všimli jste si, co se děje napříč Evropou? Dochází k útokům tlup muslimů na kolemjdoucí, fanoušky fotbalu, turisty nebo policisty. K takovým útokům došlo již v různých obohacovaných zemích, například v Itálii nebo Francii a také v Německu. Společná je prvotní snaha mainstreamu o tom nehovořit a když už, tak až se značným zpožděním, kdy se již nedají tak rozsáhlé útoky s mnoha oběťmi utajit.

Nedávné útoky u italského jezera Lago di Garda:

O situaci ve Francii jsem podrobně psala zde nebo zde, o útocích v Itálii pak například zde.

Ale nejen v Itálii nebo Francii došlo k řádění mladých muslimů. Také ve Stuttgartu se v těchto dnech konalo velké islámské shromáždění. Spouštěčem byla demonstrace kritická k islámu, která se konala ve švábské metropoli.

Mainstreamová média zakrývají zjevně nelegální shromáždění, neexistuje o tom ani tisková zpráva.   Pokud zakryjete problémy a většina je proto nevidí, tak jednoduše neexistují.

Znepokojivé obrázky ze Stuttgartu lze nalézt na sociálních médiích, což naznačuje, že se rozhodně jedná o událost hodnou zpravodajství. Na záznamu je vidět dav, který hrozí, že bude bojovat s policisty. Lze také slyšet ono obligátní „Allahu akbar“.

Na TikToku lze vidět videa, ve kterých je slyšet, že Stuttgart se stal jejich „novou zemí“. Pravděpodobně je to pravda.

V létě 2020 se takzvané „Stuttgartské noci nepokojů“ zvrhly v ohromné nepokoje, rabování a ničení. Poté však byla zatčena jen hrstka pachatelů, kteří byli nakonec většinou propuštění. Tentokrát se to tolik nevyhrotilo, ale možná jen proto, že se mohamedáni nestihli dostatečně zorganizovat.

Zdá se, že snaha zamlčet, že k něčemu podobnému v Německu došlo, má jediný účel: Utajit, že si zřejmě mohamedáni město skutečně převzali, jak ostatně sami tvrdí. A věřte, že toto je jen začátek, neboť Německo nyní přijímá ještě víc obohacovačů, než za Merkelové.

To je samozřejmě nebezpečné i pro nás coby sousední zemi, jak se například ukázalo na Silvestra v Karlových Varech….

„Allahu akbar!“ – Stuttgart 2022:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “„Allahu akbar!“ To není Blízký východ, to je německý Stuttgart (video)

  1. v prvé řadě by měli Němci poděkovat “mama Merkel”, která jak víme dostala tuhle nelegální invazi rozkazem od Švába, Kde k tomu byla podle jeho vlastních slov vychována. No a Němci mlčeli, někteří tleskali a uběhlo sedm let a sklízejí plody svojí práce. Každý den padne ohněm alespoň jeden kostel, postaví se nová hulázňárna, denně pár mrtvých a znásilněných žen a dívek, miliardy eur na sociálních dávkách pro příchozí nefachčenky, drogy, boje gangů o trhy s drogami, zkrátka konečně hezké Německo.

    1. zjavne to nezvládajú a ešte majú tú drzosť prikazovať iným, nám, aby sme ich brali s samozrejme, platili im dávky z našich peňazí. jediná dávka, čo na nich platí má kaliber 7.62 mm!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout