Zelenského vláda nařizuje zničení 100 milionů knih, včetně ruských klasiků

Zelenského vláda nařizuje zničení 100 milionů knih, včetně ruských klasiků

EU dnes oznámila, že započne s nejzkorumpovanější evropskou zemí – Ukrajinou – přístupové pohovory do Unie. Ovšem pokud je to myšleno vážně, pak to znamená další potvrzení faktu, že EU nemá s demokracií nic společného. Všichni totiž ví, že Ukrajina není demokratická země, což ostatně dlouhodobě potvrzuje nejen potlačováním opozice a její perzekucí, ale také perzekucí národnostních menšin.

Nyní se ujala Zelenského vláda role Koniáše, neboť hodlá likvidovat stamiliony knih.

Dne 19. května 2022 ukrajinské ministerstvo kultury a informační politiky nařídilo Ukrajinskému knižnímu institutu, aby zničil všechna díla publikovaná v Rusku, publikovaná v ruštině nebo přeložená z ruštiny.

Podle ředitelky Knižního institutu a bývalé prezidentky Nakladatelského fóra Oleksandry Kovalové (foto) je cílem zničit nejméně 100 milionů knih, které vyjadřují zlo. Některé práce jsou uchovávány v univerzitních knihovnách, aby vědci studovali původ zla.

Toto autodafé platí pro všechny klasiky ruské literatury od Alexandra Puškina přes Lva Tolstého až po Dostojevského.

Tyto informace byly maskovány bývalým švédským ministrem zahraničí Carlem Bildtem, který 21. května zveřejnil na Twitteru zprávu (nyní staženou) obviňující Rusko ze spalování ukrajinských knih; prostě další falešná zpráva, která se zřejmě měla původně rozšířit po celém západním světě.

Takové hromadné ničení knih neexistovalo od druhé světové války, kdy pálili knihy nacisté…
 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Zelenského vláda nařizuje zničení 100 milionů knih, včetně ruských klasiků

 1. V už otvorene fašistickom Lotyšsku, kde nemajú Rusi od roku 1991 ani toľko práv čo gladiátori v starom Ríme, plánujú s tichým súhlasom EÚ zničiť všetky pamätníky a pod., čo len trochu pripomínajú Sovietsky zväz a oslobodenie spod nacistickej okupácie.Dá sa predpokladať ,že rovnako vymierajúce Estónsko a Litva sa čoskoro pridajú. Samozrejme,že pochody na počesť miestnych veteránov SS, uctievanie Hitlera, vydávanie pamätí nacistických vojnových zločincov či pamätné tabule či sochy „ochrancom z Tretej ríše“ /počas II. svetovej vojny/ nikto zakazovať nebude… Keby v Talline pomenovali niektoré námestie po Alfredovi Rosenbergovi, nebolo by to vôbec prekvapenie.

 2. Chcem Slovanku mierne poopraviť: nacistické Nemecko začalo s verejným pálením kníh už pár týždňov po 30. januári 1933, čiže nie až počas vojny…

 3. Bylo by pro lidi velmi dobré, aby si zlikvidovali jakékoliv knihy s násilím, válkami atd. Každá tato kniha je totiž zářič hrubobibračních energií, které takto ozařují lidi a ponižují jim jejich vibrace těl a myslí. Na původu knihy opravdu nezáleží, vibrace to jsou stejné, jestli je to ruská, ukrajinská, americká, německá, španělská či jiná kniha.

  Toté platí i o filmech – jejich nosičích ži záznamech, které také takto vyzařují hegativní hrubovibrační energie odpovídající ději filmu.

  Říkám to lidem od roku 1998, a pokud se nepoučí a nezařídí podle zákonitostí vibrací energií, podle toho také dopadnou.

  Ukrajina masově vyráběla od druhé sv.v. mnoho zbraní a hlavně rakety (Južmaš – Dnipro) a atomové hlavice (Charkov) – to vše na východě Ukrajiny ve 25 fabrikách, každá po 25 000 zaměstnancích. Tak se nikdo nedivte, o co se tu bojuje – o zbrojovky a dovednosti těchto lidí vyrábět nejhorší zbraně !

  Takže to má dnes jako odplatu, ale Ruský útok je barbarství, které v moderních dějinách od 2.sv nemá obdoby !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout