Žena může mít penis, tvrdí v Oxfordu

Žena může mít penis, tvrdí v Oxfordu

Již nyní podle genderových „inženýrů“ existuje více než 100 pohlaví, což dokonce oficiálně potvrdili i v pokrokové Británii. Jak možná víte, tak spisovatelka a autorka Harryho Pottera – J.K. Rowlingová – neprojevuje pro nová pohlaví příliš pochopení, za což byla mnohokrát kritizována a před časem se nesměla účastnit ani oslav výročí natočení prvního filmu ze série.

Dokonce i jistá labouristická poslankyně Rowlingovou veřejně pranýřovala s tím, že i žena může mít penis. Pokud tedy dnes tvrdíte něco jiného, jste považováni za „transfoba či homofoba“.

Poslankyně sama sebe popisuje jako „staromódní feministku“, která bojuje proti patriarchátu, který podle ní také utlačuje biologické muže, kteří se identifikují jako ženy.

„Takže je správné, abych stála za svými trans sestrami a řekla: ‚Pojďme bojovat tyto bitvy společně‘,“ řekla.

Boj o více než 100 pohlaví a o možnost prohlásit se za jaké pohlaví chcete, se prosazuje stále brutálněji. To již vedlo k nejednomu znásilnění v ženských věznicích, kam jsou umisťováni muži, kteří se prohlásí za ženy. Ale došlo již i ke znásilnění v nemocnici pacientem, který se prohlásil za ženu, takže byl umístěn na ženské oddělení.

A tak by sedalo pokračovat, přičemž například stále častější účast biologických mužů v ženských sportech již téměř nikoho neudivuje. Sice pak ženy nemají v silových sportech šanci na výhru, ale to není pro současné LGBTQI ideology podstatné.

Univerzity jsou pak místy, kde je zřejmě indoktrinace genderovou ideologií nejhorší, takže se asi nikdo ze studentů kdysi prestižní univerzity v Oxfordu nepodivil, když se v univerzitním městě objevila tato socha, která má údajně znázorňovat ženu s penisem:

Obrázek

A nemyslete si, není to jen Británie, ale například i Francie, kde se dbá na „genderovou citlivost“. Tam nyní zrušili den matek i den otců a oba tyto svátky pojmenovali „dnem lidí, které milujeme.“ Již v minulosti zavedli ve Francii pojmy jako rodič 1 a rodič 2 v některých úředních formulářích, takže v tomto případě jde pouze o pokračování téže agendy.

Jen by mne zajímalo, co na podobné kroky říkají obohacovači, kteří v obou zemích – tedy ve Velké Británii i Francii – již relativně brzy přečíslí původní obyvatelstvo. Pochybuji, že budou tyto praktiky nadále tolerovat. Konečně, také v Oxfordu již mají muslimského starostu. Lze tedy předpokládat, že nová socha – pokud zůstane přístupná veřejnosti –  dlouho v původním stavu nevydrží…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

One thought on “Žena může mít penis, tvrdí v Oxfordu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout