Skotsko umístilo dvanáct sexuálních násilníků, kteří se prohlásili za ženy, do ženských věznic

Skotsko umístilo dvanáct sexuálních násilníků, kteří se prohlásili za ženy, do ženských věznic

Šílenosti z USA a Kanady se velmi rychle dostávají do Evropy. Nedávno jste si zde mohli přečíst o případech vězňů v Kanadě a USA, kteří se prohlásili za ženy i přesto, že se jednalo o biologické muže. Poté byli jen na základě jejich prohlášení umístěni do ženských věznic, kde pak došlo ke znásilňování vězenkyň těmito „údajnými“ transsexuály.

Příkladu ze zámoří se rozhodlo následovat skotské vězeňství, kde za poslední rok a půl umístili již dvanáct mužů – mnohdy sexuálních deviantů a násilníků – do ženských věznic jen na základě toho, že prohlásili, že se cítí být ženami.  Upozorňuji, že muži ve všech těchto případech – z Kanady, USA i Skotska – nepodstoupili hormonální terapii ani operaci změny pohlaví. Téměř ve všech případech se jedná o biologické muže bez jakýchkoli zásahů do jejich organismu.

Skotsko umístilo dvanáct násilných údajně transgender vězňů do ženských věznic jen za poslední rok a půl. Mezi těmito transgender vězni je pouze jeden vězeň, který skutečně dokončil operaci změny pohlaví, zatímco ostatních jedenáct se pouze identifikovalo jako žena.

Ředitelka kampaně Keep Prisons Single Sex, Dr. Kate Colemanová, řekla The Times: „Důkazy jasně naznačují, že tam, kde jsou vězni mužského pohlaví, bez ohledu na to, jak se identifikují, drženi v ženských věznicích, jsou ženy ve vězení negativně ovlivněny.“

Úskalí bydlení biologických mužů v ženských věznicích byla již dlouho demonstrována, přičemž tehdejší prezident Britské asociace specialistů na genderovou identitu Dr. James Barrett varoval Parlament v roce 2015, že existuje nepřeberné množství vězeňských zpravodajských informací naznačujících, že hnací silou mužských sexuálních delikventů, kteří se identifikují jako ženy, je velmi usnadnit následné sexuální útoky“.

Jeden pozoruhodný případ transgender sexuálního násilí v ženských věznicích se objevil, když usvědčená násilnice Karen Whiteová, původním jméněm Stephen Wood, sexuálně napadla několik vězeňkyň poté, co byla převezena do ženské věznice poté, co tvrdila, že je transgender. Jednalo se samozřejmě o biologického muže, kterému jen stačilo prohlásit se za ženu.

V jiném případu byl dvojitý násilník Martin Ponting, který se později identifikoval jako Jessica Winfieldová, umístěn do izolace poté, co údajně sexuálně obtěžoval vězeňkyně v ženské věznici Bronzefield.

Bývalá guvernérka ženské věznice Cornton Vale ve Stirlingu, Rhona Hotchkissová, řekla: „Moje zkušenost je taková, že je vždy problém mít trans ženy s vězeňkyněmi a musíte přemýšlet nad rámec zjevného, co je fyzická nebo sexuální hrozba, která je někdy problémem, až po samotnou skutečnost přítomnosti mužských vězňů mezi zranitelnými ženami.“

Skotská vězeňská služba (SPS) v současné době přezkoumává politiku transgender věznic v zemi a to, zda by měla být zastavena praxe ubytovávání biologických mužů v ženských věznicích.

Mluvčí skotské vězeňské služby řekl, že „jednou ze skupin, které budeme obzvláště rádi konzultovat, je vězeňská populace, která o tom nebyla dříve konkrétně konzultována. Byla uznána potřeba širších konzultací.“ Původně bylo umístění trans vězňů do ženských věznic konzultováno jen s LGBTQ organizacemi, které samozřejmě tuto praxi (a tím tedy i znásilňování vězenkyň) podporují.

SPS tvrdila, že rozhodnutí umístit transgender vězně do ženských věznic je založeno na individuálním posouzeních rizik. V případě mužů, umístěných do ženských věznic, seznali, že by pro ně bylo riskantní setrvávat v mužské věznici poté, kdy se prohlásili za ženu. Proto je umístili do ženských věznic a to i bez ohledu na fakt, že se jednalo ve většině případů o sexuální násilníky.

Začátkem tohoto roku policie Skotska uvedla, že podezřelí násilníci a další zločinci se mohou ztotožnit s pohlavím podle svého výběru, a uvedla, že policejní síly nebudou vyžadovat žádné důkazy o proklamovaném pohlaví než jejich prohlášení.

Podobné šílenosti samozřejmě vychází nebývale vstříc všem sexuálním deviantům. Ti tak mohou ve znásilňování pokračovat i ve vězení – jen stačí, když se prohlásí za ženu….

Tak co myslíte, kdy tuto praxi plošně zavede také EU??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout