WHO již varuje před pořádáním letních festivalů a jiných hromadných akcí kvůli šíření opičích neštovic

WHO již varuje před pořádáním letních festivalů a jiných hromadných akcí kvůli šíření opičích neštovic

Myslím, že jste již pochopili, že Covid střídají opičí neštovice. Covid již netáhl a příliš mnoho lidí jím prošlo jako obyčejným nachlazením nebo lehčí chřipkou. Další díl covidismu by tak prošel již jen u skutečně skalních svědků covidových, není již dokonce zájem ani o 3.-4. dávky, takže je třeba najít pohádkové výdělky pro Big pharmu jinde. Třeba z očkování proti opičím neštovicím…

WHO varuje, že letní festivaly a masová shromáždění by mohly urychlit šíření opičích neštovic. Je to první náznak, že zdravotní diktátoři se mohou znovu pokusit zavést omezení pod rouškou šíření viru.

Virus opičích neštovic byl nyní diagnostikován již ve většině evropských zemí. Pacienti často neměli žádný vzájemný kontakt, infekce se zdají být od sebe oddělené.

Nyní Světová zdravotnická organizace varuje, že letní festivaly a masová shromáždění mohou urychlit šíření opičích neštovic. „Obávám se, že se infekce bude šířit rychleji, protože nákaza se v současné době vyskytuje u lidí, kteří jsou sexuálně aktivní a příznaky jsou pro mnohé neznámé,“ řekl Hans Kluge, regionální ředitel pro Evropu ve WHO.

Virus se šíří  – jaká to náhoda – v době, kdy se WHO chystá hlasovat o mezinárodní pandemické smlouvě a změnách Mezinárodních zdravotních předpisů.  Tyto úpravy dávají WHO téměř absolutní kontrolu nad naší politikou v případě další WHO vyhlášené pandemie.

V některých evropských zemích jsou již přijímána různá opatření, která mají zabránit šíření opičích neštovic. Například belgické Flandry stanovily povinnou dobu izolace 21 dní pro osoby infikované virem opičích neštovic. O tom rozhodli odborníci po konzultaci o tom, jak se vypořádat s šířením viru, podle vlámského zdravotnického úřadu.

Je ovšem jen otázkou krátkého času, než přijdou i další nařízená opatření. Podle vyjádření WHO se zdá, že zřejmě dojde nejprve k omezení hromadných akcí.

Pamatujete? Také u covidu to začínalo omezením hromadných akcí a postupně přicházela i další nesmyslná nařízení….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.9]

One thought on “WHO již varuje před pořádáním letních festivalů a jiných hromadných akcí kvůli šíření opičích neštovic

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout