Víte, nač chce EU ve skutečnosti využít tzv. „covidový fond obnovy“?

Víte, nač chce EU ve skutečnosti využít tzv. „covidový fond obnovy“?

Jen na úvod připomínám, že EU žádné peníze negeneruje, výhradně je prožírá. Pohádkové platy bruselských papalášů i desetitisíců úředníků něco stojí. Zde lze hovořit skutečně o korupci za jejich jidášství.

I to je důvod, že peníze na tzv. „fond obnovy“ jednotlivým zemím nedává EU, ale pochází z korporátních bank, mimo jiné i těch, jejichž vedení lobbuje u příslušných eurokomisařů. Nenažraná EU tedy nikomu nic nedává, buď přerozděluje peníze, které vyprodukovali sami Evropané nebo přerozděluje půjčky, které poskytují zpravidla ti, kdo ve skutečnosti vládnou světu.

Jak známo, tak většina korporací – včetně bank – je vlastněna malou hrstkou lidí, kteří ve skutečnosti ovládají svět. Ale zpět k oné půjčce, o níž si mnoho nepříliš bystrých Evropanů myslí, že pochází z EU. Ne, EU jen určuje, zač se utratí. A právě to, kam mají tyto peníze směřovat, se nyní probíralo v nizozemském parlamentu. A – jak sami zjistíte – jde opět o záležitosti, které jsou plně v souladu s Velkým resetem (resp. Agendou 2030)…

Nizozemský poslanec Pepijn van Houwelingen byl tento týden přítomen, když nizozemská Sněmovna reprezentantů diskutovala o evropském fondu pro covidovou obnovu. Poslanec FVD chtěl vědět, co má Covid společného s tímto fondem.

Byly oznámeny plány EU na reformu daní z automobilů, hovořilo se o energetických daních, o reorganizaci prasečích farem a o daních z CO2. Nebude to žádným překvapením pro lidi, kteří už nějakou dobu sledují debatu o plánované ekonomické demolici: Fond Covidové obnovy  je vlk v rouše beránčím. Je to ekonomicky rudý marxistický plán v zelené klimatické bundě.

„Velký reset byl prodán jako zoufalá nutnost „obnovit“ naši ekonomiku,“ řekl Van Houwelingen. „Reforma energetických daní, čteme. To znamená vyšší daň z plynu a méně z elektřiny. Každý, kdo má kotel na ústřední topení, je proto poražený. Jinými slovy, poražený je obyčejný Evropan,“ řekl poslanec.

„Dalším opatřením je zavedení a zpřísnění  daně z CO2, uvádí se ve zprávě. To znamená, že průmysl by měl platit více peněz za každou tunu vyprodukovaného CO2. To  samozřejmě opět zaplatí občan, jinými slovy, my všichni v cenách konečných produktů. A konečně režim subvencí na sanaci chovů prasat. To znamená snížit počet hospodářských zvířat, protože musíte jíst méně masa.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 4.9]

One thought on “Víte, nač chce EU ve skutečnosti využít tzv. „covidový fond obnovy“?

  1. dane za co2 je doslova zdanenie vzduchu. vzdy sa srandovalo za zachvilu budeme platit aj za vzduch, no lenze my uz zan davno platime. tym ze sa co2 kredity predavaju vyrobcom tak vyrobcovia toto prenasaju cez zvysene ceny na koncovych spotrebitelov. inak povedane je to dalsia globalna dan ktora je nepriama a preto ludia neprotestuju lebo sa ich to netyka priamo, aspon si to myslia. opak je pravdou.

    to iste je na slovensku kde nam zaviedli zalohovanie hlinikovych plechoviek a plastovych flias. zase nejde o nic ine iba dalsiu dan pretoze mizerne percento ludia sa bude babrat s vracnaim prazdnych flasiek a plechoviek do odbernych miest. ale stado sa proste nikdy nezobudi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout