To není Afrika, to je Itálie (video)

To není Afrika, to je Itálie (video)

.K videu níže netřeba přílišných komentářů, mnohdy totiž obrázky vypoví víc než tisíce slov.

„Krásná je Neapol,“….. Znáte tu starou písničku? Musím zkonstatovat, že už v 90. letech, kdy jsem měla možnost do tohoto jihoitalského města zavítat, byla Neapol cokoli, jen nekrásná. Ale to, co se stalo z tohoto města během zhruba posledních 15 let, kdy do země proudí davy Afričanů, má mnohem blíž k Mogadišu, Dakaru nebo Lagosu než k evropskému městu. Ostatně, posuďte sami…..

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.7]

4 thoughts on “To není Afrika, to je Itálie (video)

  1. Taliansko má byť zničené ako prvé v EÚ. Práve pomocou imigracie tohto čierneho obohacovania Taliansko už čoskoro stratí svoju národnú suverenitu. Toto sú nový europania, všetci na sociálnych dávkach s iQ okolo70. Co je slaba debilita pre europana ale african je s takym iq inžinier či doktor.
    Europe uz neni pomoci. Jedine násilná občianska vojna je riešenie no pochybujem že sa nájde dostatok odvážnych patriotov. To skorej bude taliansko ponechane osudu chalifatu a kto bude môcť tak utečie a ostatný zahynú či konvertuju na to najprimitivnejsie náboženstvo

  2. Naozaj si niekto myslí,že Salvijni bojoval proti tomuto černaniu Talianska?! Jeho zločiny som už opísal v príspevku k predošlému čláinku..

  3. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. tihleti lidi jsou průmyslově (z)manipulovatelní a pod drogou dokáží mnohé. to tady nechceme.
    vítači mají na rukách krev.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout