Také v USA vyplulo na povrch vydávání falešných potvrzení o očkování pro některé lékaře a úředníky

Také v USA vyplulo na povrch vydávání falešných potvrzení o očkování pro některé lékaře a úředníky

Jak jste si zde již mohli přečíst, tak ve Španělsku se nyní řeší skandál, v němž je prošetřováno 2200 lidí za to, že si zaplatili falešné covid pasy. Většinou jsou mezi nimi boháči, různé celebrity a dokonce i šéf farmaceutické firmy.  Ve skutečnosti by sice měli být coby zločinci vyšetřováni ti, kdo za covid pasy, které jsou jen nástrojem apartheidu, stojí, ale to nelze nikde v nedemokratické EU očekávat.

Ovšem nejen v EU byly nařízeny povinné covid pasy. Potvrzení o očkování bylo vyžadováno také v některých státech USA. A právě tam, kde vyžadovány byly, se zřejmě nakupovaly podobně, jako kdekoli jinde. A co víc, byly dokonce vydávány těm lékařům, kteří rovnou odmítli genové injekce s tím, že raději zdravotnictví opustí. Zřejmě ze strachu o kolaps zdravotního systému tak byla falešná potvrzení nabídnuta i těmto lékařům a to zřejmě dokonce jejich zaměstnavatelem…

Bývalý poradce Bílého domu pro COVID a odborný asistent na McMaster University Dr. Paul Alexander říká, že několika vrcholným úředníkům, včetně vedoucích lékařů a generálních ředitelů, byly vydány falešné očkovací karty poté, co odmítli mRNA vakcíny.

Jak Alexander píše v substack článku: „Starším lékařům a generálním ředitelům v amerických nemocnicích byly nabídnuty očkovací karty (falešné), když řekli svým nemocnicím, že nechtějí vakcínu poté, co jim bylo řečeno, aby si ji aplikovali. Vedoucí představitelé nemocnic řekli, že nebudou suspendováni ani propuštěni … Jak to? Je to kvůli nedostatku bezpečnosti, o kterém tito lidé vědí?“

Pokračuje a říká, že je to extrémně znepokojující, a že vysocí úředníci byli považováni za „příliš cenné pro nemocnici“, než aby je ztratili, a proto ty pochybné falešné očkovací karty a vyhýbání se povinnému očkování.

Dále uvádí, že on a skupina lidí pracují s těmito lékaři, kteří chtějí vystoupit, a že chápe, že tím mohou ohrozit svou kariéru. „Právě jsem je oslovil, abych jim dal vědět, že na schůzku přijdou i média. Brzy se máme setkat osobně,“ píše Alexander.

Alexander byl jedním z předních kritiků reakce vlády na COVID a obhajoval přirozenou imunitu dlouho předtím, než jiní „odborníci“ dovolili, aby byla tato možnost smetena ze stolu.

„Neexistuje žádný jiný způsob, musíme vytvořit stádní imunitu k tomu a dochází pouze tím, že umožníme některým skupinám, aby se vystavily viru. TEČKA,“ napsal v roce 2020. Poté uvedl, že mladí lidé mají „nulové až malé riziko“ a neměli by se obávat infekce, což je extrémně nízké riziko a tím optimální katalyzátor pro vytvoření imunity stáda v širší populaci.

Letos se Alexander zúčastnil protestu Freedom Convoy, aby obhajoval svobodu tváří v tvář lékařské tyranii a nesmyslné covidové politice.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Také v USA vyplulo na povrch vydávání falešných potvrzení o očkování pro některé lékaře a úředníky

  1. A vyjebane cenzurske kurvy v ČR stale blokuju stranky ako cz24.news ci ac24.cz ! Tym primitivom stale nedochadza, pre almuzny plat, ze ich cinnost je namierena aj proti ich samym… su len docadnym nastrojom v rukach globalistickych fasistov ! Mlyncek zomelie aj ich s rodinami, coskoro totizto IM uz nebudu potrebni !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout