Švédsko: Válka cikánek uprostřed Stockholmu (video)

Švédsko: Válka cikánek uprostřed Stockholmu (video)

Jisté etnikum se po vstupu balkánských zemí (Rumunsko, Bulharsko) do EU a nyní i po vítání Ukrajinců začalo šířit po celé Evropě ve velkém a obohacuje již skutečně všechny kouty Evropy. V souvislosti s migrační vlnou z Ukrajiny se k davům Ukrajinců přidali i cikáni nejen z Ukrajiny (většinou z míst, kde se nikdy nebojovalo), ale i z Maďarska.

Ovšem jak sleduji dlouhodobě zprávy ze Švédska, tak největší nápor tohoto etnika tam zažili právě v době krátce po vstupu Rumunska a Bulharska do EU, tedy zhruba před 15 lety a v letech následujících. To víte, skvělý čich na štědré dávky mají dobrý bez ohledu na to, zda žijí v ČR, na Slovensku, v balkánských zemích nebo kdekoli jinde v Evropě…

Video ukazující dvě romské ženy, které po sobě házejí výkaly – za bílého dne ve Stockholmu, před šokovanými diváky – je široce rozšířeno na sociálních sítích.

Klip, který byl nahrán na Tiktok v pondělí večer, byl natočen v  Hammarby Sjöstad ve Stockholmu.

Před skupinou cestujících na zastávce na Hammarby Allé se náhle objeví křičící cikánka. Pravou rukou vyndává zpod sukně smrdutou zbraň.

Pak  hodí výkaly na svou soupeřku – jinou ženu – také oblečenou v dlouhé sukni.

Tato druhá žena reaguje tím, že následuje útočnici, zatímco ona sama si sáhne rukou pod sukni, aby se připravila na protiútok.

Video se nyní šíří jako požár na Tiktoku a obdrželo velké množství komentářů. Mnozí si z incidentu dělají legraci, zatímco jiní vyjadřují jen znechucení.

„Moderní válčení!“ píše jeden uživatel.

„To bylo nechutné, na místě jsem zvracel,“ píše se v dalším komentáři.

„Co se to v tom zasraném pekle děje? 2 „dospělé“ tety se vykakají do vlastní ruky a hodí to na druhou, čímž vyřeší konflikt? Ne, internet musí pro dnešek stačit. To bylo to nejnechutnější co jsem kdy viděl,“ napsal jeden uživatel na Twitteru.

Na inkriminované video války dvou cikánek se můžete podívat níže:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Švédsko: Válka cikánek uprostřed Stockholmu (video)

  1. darloss“ Šimpanzi a gorily to dělají také. Že by nakonec měl Darwin s tou evolucí pravdu?“
    Presne tohle jsem chtel napsat. Je jiste ze my lide jsme se vyvinuli z opic. Stejne tak je jiiste ze vyvoj probiha stale. Stejne tak je jiste ze v jistem case v evrope zily clovek Neandrtalsky a clovek Rozumny. Neandrtalci ale vyhynuli. Nevime presne proc rasa Neandrtalcu skoncila, ale je mozne ze proto ze po sobe hazeli hovna.

    Nase soucasna civilizace se snazi bojovat s Darwinismem. Podporujeme preziti nekvalitnich jedincu. Podporujeme preziti deviantu a jejich rozmnozovani. Priroda vsak neodpousti a ma mnohem vetsi trpelivost nez je delka politickeho rezimu. Smutne je, ze lidstvo, jako druh, se diky soucasnemu pseudohumanismu posouva ve vyvoji zpet o desitky-tisic let. Soucasne skody napachane na genofondu se neopravi v pristi petiletce. Krizenim nove rasy belochu s paleolitickymi pozustatky ve forme africanu a cikanu je zlocin proti lidskosti. Zlocin proti lidskemu druhu. Zlocin proti prirode.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout