Francie: Nejen muslimové, ale i původní Francouzi se uzavírají do svých komunit

Francie: Nejen muslimové, ale i původní Francouzi se uzavírají do svých komunit

Něco podobného známe z posledních let zejména z Jihoafrické republiky, kde se do velmi dobře střežených komunit uzavírají běloši, kteří jsou od doby konce apartheidu stále častěji pronásledováni a víceméně beztrestně vybíjeni. Podobné uzavřené lokality využívají k bydlení také bohatí Američané. Zejména v multikulturně obohacovaných městech se pak i ve Francii stahují původní obyvatelé do uzavřených a dobře střežených komunit a jsou tak jakousi protiváhou muslimských ghett.

V některých městech Francie, jako je Nantes, Lyon, Bordeaux nebo Marseille, je to někdy jako v labyrintu nebo džungli.

V posledních desetiletích se na veřejných prostranstvích dařilo palisádám, bariérám, stěnám nebo automatickým branám s digikódy a kamerami, aby se zabránilo průchodům. Stále častěji dokonce dochází k oplocení celých ulic, ale zároveň i rezidencí a bytů.

Tento fenomén „uzavřených komunit“, uzavřených obytných čtvrtí, byl do té doby v zahraničí poměrně běžný: v Jižní Africe, Spojených státech, Brazílii …

Nyní však i ve Francii můžete stále častěji také vidět, jak se tento separatismus šíří do těchto měst a vesnic, a už se to zdaleka netýká jen  luxusních čtvrtí, kde žijí velmi bohatí, ale i čtvrtí, kde žijí Francouzi ze střední třídy. Stručně řečeno, stále více původních obyvatel Francie se sdružuje ve střežených oplocených oblastech…

Takřka denně se objevují informace o vloupačkách, znásilněních, vlámání se do cizích bytů či domů a jejich obsazení nebo „jen“ jejich vyloupení. Pak není divu, že tak, jak se již delší dobu sdružují ve stále se rozrůstajících ghettech muslimové, konají tak i původní obyvatelé, kteří se tak brání každodennímu obohacování..

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Francie: Nejen muslimové, ale i původní Francouzi se uzavírají do svých komunit

  1. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. tihleti lidi jsou průmyslově (z)manipulovatelní a pod drogou dokáží mnohé. to tady nechceme.
    vítači mají na rukách krev. V roce 2020 došlo na území EU k 902 protikřesťanským nenávistným činům, podle Jourové to není problém. islám je ten problém a u nás jsou problém dozorové orgány nad náboženskými skupinami, ministerstvo kultury a vnitra, Martin Baxa a Vít Rakušan.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout