Odsouzení zločinů proti lidskosti: Reiner Füllmich o soudech, které probíhají na základě jím poskytnutých důkazů (video)

Odsouzení zločinů proti lidskosti: Reiner Füllmich o soudech, které probíhají na základě jím poskytnutých důkazů (video)

Mnoho lidí si myslí, že nedávno proběhlé slyšení odborníků z různých oborů – od právníků, přes politology, historiky, lékaře a další – tzv. Velká porota, bylo jen mnohahodinovým planým tlacháním. Ale nakonec se zdá, že se možná alespoň někde „ledy pohnou.“  Na některých místech světa se totiž na základě Velkou porotou shromážděných důkazů skutečně rozběhly soudní procesy.

Je sice pravděpodobné, že nebude možné všude zkorumpovaný soudní systém porazit (neumím si například představit, že by něco podobného podařilo u nás), ale někde to vyjít může a jinde alespoň probíhající proces otevře oči i dalším spícím jedincům.

Ale nyní už k tomu, co nedávno ve videu, na nějž se můžete podívat níže, prohlásil Reiner Füllmich…

„Klaus Schwab trénuje své loutky od roku 1992 prostřednictvím programu Young Global Leaders. Angela Merkelová a Bill Gates byli mezi prvními,“ říká právník Reiner Füllmich.

„Mnoho současných vůdců a politiků bylo zplozeno tímto programem, včetně francouzského prezidenta Macrona, rakouského ex-kancléře Kurze, kanadského premiéra Justina Trudeaua, novozélandské premiérky Jacindy Ardernové, bývalého německého ministra zdravotnictví Jense Spahna a předsedkyně Evropské komise Ursuly von der Leyenové.“

Füllmich poukazuje na to, že velké soudní spory byly zahájeny mimo jiné v Indii, Jižní Africe, Spojených státech, Kanadě a Francii. Jejich účelem je pohnat pachatele „plandemie“ k odpovědnosti.

Jeho korona výbor má velmi usvědčující důkazy, které ukazují, že „koronaplandemie“ neměla nic společného se zdravím. Globalisté chtějí dosáhnout následujícího: zničení regionálních ekonomik, aby se lidé stali závislými na globálních dodavatelských řetězcích, přesunu bohatství na vrchol k superbohatým, cílem je i snížení populace nebo genocida, získání plné kontroly nad lidmi, kteří přežijí a instalace světové vlády, říká ve videu.

„Máme co do činění s lidmi hladovými po moci, psychopaty a sociopaty, které je třeba zastavit a které jsme měli zastavit už dávno,“ zdůrazňuje na závěr Füllmich.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “Odsouzení zločinů proti lidskosti: Reiner Füllmich o soudech, které probíhají na základě jím poskytnutých důkazů (video)

  1. „Mnoho současných vůdců a politiků bylo zplozeno tímto programem, včetně francouzského prezidenta Macrona, rakouského ex-kancléře Kurze, kanadského premiéra Justina Trudeaua, novozélandské premiérky Jacindy Ardernové, bývalého německého ministra zdravotnictví Jense Spahna a předsedkyně Evropské komise Ursuly von der Leyenové.“

    do slova a do pismena konspiracia k ovladnutiu sveta. a nikto sa nad tym nepozastavi, ze vsetky vlady su takto kompromitovane. to je svet toto fakt.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout