Švédsko: Rasmus Paludan spálil korány před mešitami, dnes bude v pálení pokračovat (videa)

Švédsko: Rasmus Paludan spálil korány před mešitami, dnes bude v pálení pokračovat (videa)

Jak již víte, tak na celý víkend plánuje Rasmus Paludan pálení koránu, přičemž se zdá, že – zřejmě z bezpečnostních důvodů – tak úplně nedodržel médiím sdělený harmonogram a nakonec se objevil v místech, která vůbec nezmínil a kde ho tedy muslimové ani nemohli předem očekávat. To je zřejmě také důvod, proč v místech pálení koránů nedošlo k žádným nepokojům ze strany muslimů.

Podle vyjádření se měl v noci na dnešek účastnit oslav Valpružiny noci, což je u nás  tradiční pálení čarodějnic, ovšem není mi známo, zda i ve Švédsku probíhají oslavy stejně jako u nás nebo celkově ve středoevropském regionu, tedy zapalováním ohňů. Pokud ano, pak zřejmě spolu s čarodějnicí hořelo i pár koránů.

Předseda dánsko-švédské strany Rasmus Paludan v sobotu zahájil své nové volební turné ve Švédsku pálením koránu před mešitami. Dosud pálil korány ve Värnamu a Jönköpingu.

Paludan oznámil, že pálení Koránu bude probíhat po celý víkend a ve 23:30 plánuje oslavit Valpuržinu noc ve Sveaparken v Örebro.

V neděli prý Paludan uspořádá protidemonstraci u prvního májového vlaku sociálních demokratů ve Stockholmu a poté spálí Korán v Uppsale.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Švédsko: Rasmus Paludan spálil korány před mešitami, dnes bude v pálení pokračovat (videa)

  1. Rasmus Paludan je skutočný vlastenec a bojovník proti islamizácii, hoci vie, že Dánsko ani Švédsko už nikto nikdy nezachráni. Napríklad Tommymu Robinsonovi by nikdy ani nenapadlo zaútočiť na ženu v burke, zapáliť Korán, poliať mešitu prasacou krvou , „rasisticky“ označovať Pakistancov či čiernych na Telegrame, spáchať bombový útok v no-go zóne …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout