Německo: Syřan ubodal manželku 24 bodnými ranami – další vražda ze cti

Německo: Syřan ubodal manželku 24 bodnými ranami – další vražda ze cti

Není týden, aby se v Německu neřešila vražda ze cti, způsobená některým z mnoha ještě nedávno s tak velkým nadšením zvaných obohacovačů. Když svého času zvala Merkelová Syřany do země, tak tvrdila, že „to zvládnou.“ A skutečně to zvládli. A to tak, že pro zločiny ze cti již v Německu existuje samostatná kolonka…

Případ, který se nyní dostal k soudu, opět ukazuje na snahu obhajoby uhrát vše na nevinu obžalovaného. A podle dosavadních zkušeností se zdá, že vrah může mít úspěch…

Chtěla ho opustit. Cítil proto, že tímto zranila jeho čest, chtěl se pomstít, takže musela zemřít.

Hrozný krvavý čin se odehrál na A7!

Od pondělí se Samer M. (34) musí zodpovídat z vraždy své manželky Hindy M. (32) před krajským soudem ve Flensburgu.

Co se přihodilo? 20. listopadu 2021 jel syrský pár z Dánska po dálnici A7 směrem na Hamburk. Zřejmě došlo k hádce, Samer M.  zastavil na odpočívadle u Schuby (Šlesvicko-Holštýnsko) a vytáhl kuchyňský nůž. Podle obžaloby bodl matku dvou dětí nejméně 24krát!

Ve strachu o svůj život 32letá žena utekla ze sedadla spolujezdce na zadní sedadlo a dokonce vystoupila z auta. Ale její trýznitel běžel za ní a údajně ji tlačil na vozovku. Řidič kamionu se jí nedokázal vyhnout a mladou ženu srazil a smrtelně ji zranil.

Vražedná četa stojí na stříbrném Suzuki. Před ním leží ženská mrtvola

Obžaloba si je jistá: Samer M. úmyslně způsobil smrt své ženy.

Zatímco obžalovaný včera obvinění nekomentoval, jeho obhájce Sebastian Bauer trval na své nevině a tvrdil, že 24 bodnutí, která podle pitvy také zranila plíce Hindy M., bylo „pouze povrchních“. Navíc na noži nebyly nalezeny žádné otisky prstů jeho klienta. Ruce Samera M. byly pokryty krví, když byl bez odporu zatčen policií.

Právník Bauer řekl: „Byla havárie jen tragickou nehodou?“

Pro rodinu zesnulé ženy to bylo jako facka: „Myslím, že jsem snad ve špatném filmu. Měl být tento čin proveden někým cizím?“ řekl spolužalobce Christian Hacken (39), který zastupuje bratry mrtvé.

Proces by měl trvat do začátku října.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout