Bývalý viceprezident společnosti Pfizer o světových lídrech pod vlivem WEF: „Pokud ustoupí, skončí jako Mussolini“ (video)

Bývalý viceprezident společnosti Pfizer o světových lídrech pod vlivem WEF: „Pokud ustoupí, skončí jako Mussolini“ (video)

Vám, kdo se od samého začátku zajímáte o vše, co se děje kolem „plandemie“ a tzv. „očkování“, jistě neuniklo jméno Mika Yeadona, který byl mezi prvními, kdo varovali před aplikací genových přípravků. Kdo jiný, než ten, kdo měl v minulosti možnost nahlédnout „pod pokličku“ zločinecké firmy Pfizer, by toho měl vědět o těchto genových přípravcích víc?

„Pokud vás nutí se nechat očkovat, abyste mohli pracovat, nechte se raději vyhodit. Nemůžete pak opravit svůj život. Pokud nemůžete jet na dovolenou bez očkovacího pasu, proboha, nelétejte nikam třeba několik let.“ To řekl bývalý viceprezident společnosti Pfizer Mike Yeadon v rozhovoru s Catherine Austin Fittsovou. Podle něj to nejlepší, co můžeme udělat, je probudit lidi.

Yeadon si myslí, že budou pokračovat ve zvolené cestě, a že to bude mnohem horší. Obává se také, že použijí násilí, i když nechtějí. Pokud se věci stanou vážnými a začnou střílet na své vlastní občany – což nakonec udělají – lidé si musí vybrat stranu, zdůraznil.

„Připravovali se na to po celá desetiletí,“ řekl Yeadon. Neexistuje žádná šance, že by náhle ustoupili. I kdyby ti, kdo v tom jedou – nevím, kdo jsou, ale můžeme hádat, že jsou superbohatí a mocní – řekli: „Zkusme to za pár let znovu“, skončí podle něj jako Mussolini.

„Absolventi Světového ekonomického fóra – většina světových vůdců prošla Schwabovým vůdčím programem – vědí, že existuje velká šance, že je čeká stejný osud jako Mussoliniho,“ řekl.

„Myslím, že to vědí,“ řekl Yeadon, který zdůraznil, že je proti násilí. „Pokud nezlomí náš odpor, budou oběšeni.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Bývalý viceprezident společnosti Pfizer o světových lídrech pod vlivem WEF: „Pokud ustoupí, skončí jako Mussolini“ (video)

  1. Nacistické politické a mainstreamové kurvy sa činia, ZLO naberá na intenzite: https://www.topky.sk/cl/13/2315451/Znepokojujuca-prognoza-profesora-o-pandemii-KORONAVIRUSU–Toto-caka-ludi-v-priebehu-jedineho-roka-#disqus_holder & https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/ceska-republika-se-zavazala-ockovat-kazdeho-muze-zenu-a-dite-do-roku-2030/ ! Občianska vojna je už nezvratná, politici a novinári na šibenicu ! Dlabem zákaz trestu smrti ! Pripravte sa, ozbrojte sa a nedajte sa ! Tie špinavé hlísty sa len rozbiehajú !!!

  2. Ano, jdou apujdou pres mrtvoly. Uz to nekolik politiků, kritiků a lekaru odneslo, byli zabiti.
    A vystupňuje se to a vyhroti. Aspoň všechno tomu nasvedcuje a text výše to potvrzuje.
    Když už oběť, tak at ma smysl!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout