Bez jakékoli medializace zveřejnila EMA plán rizik přípravků od společnosti Pfizer

Bez jakékoli medializace zveřejnila EMA plán rizik přípravků od společnosti Pfizer

Mají genové preparáty vedlejší účinky? Jak jsou časté? A co dlouhodobé účinky? Ovlivňuje genová injekce těhotenství a vývoj plodu? To – a mnohé další – měla za úkol vyhodnotit léková agentura EU – EMA. A zjištění? Údajně nikdo nic neví. Přípravek není dlouhodobě testován a jeho vedlejší účinky nejsou známy. Tento závěr je něco, co mainstreamová média, která vedou očkovací propagandu v goebbelsovském duchu, samozřejmě tentokrát velmi ráda zamlčí.

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) nedávno bez mediálního zájmu zveřejnila aktualizovaný plán řízení rizik společností Pfizer a BioNTech. „Je to šokující,“ říká podnikatel Roland Brautigam, který si přečetl 167stránkový plán najednou.

„Nikdo nemůže vážně říci, že vakcíny jsou plně testovány nebo bezpečné,“ napsal Brautigam na Twitteru. Například po dvou letech stále není známo, jaká jsou rizika pro těhotné ženy a kojící ženy, imunokompromitované pacienty, autoimunitní pacienty, diabetiky a osoby s CHOPN. Není také známo, jaká jsou dlouhodobá rizika a jaké jsou účinky míchání vakcín, ukazuje dokument.

Kromě toho byly myokarditida a perikarditida přidány bez jakéhokoli rozruchu jako „významné identifikované riziko“. V listopadu 2021 tomu tak ještě nebylo. Jen holandský Lareb, kde se v zemi hlásí vedlejší účinky léků, nyní obdržel 373 hlášení o srdeční infekci po vakcínách proti covidu.

Kolik je podobných případů v celé EU lze jen hádat. Stejně tak se můžeme jen dohadovat, kolik případů nebylo – mnohdy i cíleně – hlášeno, protože nebyl zájem spojovat dané problémy s genovou injekcí.

Pfizer a BioNTech také připouštějí, že VAED (Vaccine Acquired Enhanced Disease) je „potenciálním rizikem“. Volně přeloženo: Toto onemocnění se zhoršuje po „očkování.“

Jsou vakcíny nebezpečné nebo bezpečné pro těhotné a kojící ženy? Bezpečné, říkají vlády i propagandistická média v celé EU. Nevíme, říká ovšem Pfizer. Jsou vakcíny nebezpečné nebo bezpečné pro pacienty s RS? Bezpečně, zní všude. Nevíme, říká Pfizer.

Existují dlouhodobé důsledky? Evropští propagandisté genového přípravku říkají: „Jsou dobře prozkoumány, a proto bezpečné“. Co říká Pfizer? Nevíme….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 4.9]

8 thoughts on “Bez jakékoli medializace zveřejnila EMA plán rizik přípravků od společnosti Pfizer

 1. Jsem již v důchodu, ale za svůj život si nepamatuji, že by ministerstvo zdravotnictví potažmo vláda nutili takovým nevybíravým způsobem do očkování své lidi, zejména pokud výrobce vakcín negarantuje jejich bezpečnost. Kolem nás umírají mladí lidé po této záhadné vakcíně. Myslím, že jenom blázen by si mohl něco takovéhoto nechat vpravit do těla.

  1. My vam ty vakciny do vas dostaneme, ikdybychom vas meli zabit.

   Tady je proste videt, ze tu belosi a narody puvodnich obyvatel prekazi, takze jsou 2 zpusoby jak to udelat tim prvnim je valka, ale dnes je potreba lidi odstranit bez rozbiti infrastruktury. Novousedlici by to nevybudovali no a tou druhou moznosti je stare dobre travicstvi.

   Fialovii smejdi se uz instaluji do role mistodrzicich, kteri to maji jen vsechno zaridit. Jedou podle planu ale musi spechat, aby spaci co je volïli, aby se neprobudili. A budou u koryt v dedicnych liniich, teda pokud budou mit deti, ale oni si nejake ukradnou.

   Vidim to cerne, ale bez spacu se revoluce delat neda. Protoze i referendum o vystupu z eu by spaci zamazli. A to je ten problem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout