Ve Švédsku začal soud s Araby, kteří velmi brutálně hromadně znásilnili postiženou ženu

Ve Švédsku začal soud s Araby, kteří velmi brutálně hromadně znásilnili postiženou ženu

Nejen ve Švédsku, ale i v dalších obohacovaných zemích, se vyskytují stále častější případy znásilnění žen  taxikáři. V jejich řadách jsou mnohdy muslimové, kteří snad doufají, že oběť, které vždy pohrozí pomstou, se bude bát sexuální napadení či znásilnění nahlásit. V tomto případě se taxikář dokonce o zákaznici, u níž zaznamenal mentální poruchu, podělil se svými kumpány….

Uprostřed noci byla žena s mentálním postižením odvlečena z taxíku v Malmö a byl jí ukraden mobilní telefon. Záhy ji skupina Arabů podrobila brutálnímu skupinovému znásilnění. Znásilnění se odehrálo uprostřed města Malmö před publikem – a bylo také natočeno.

Tři muži ve věku 31, 28 a 23 let byli dnes u okresního soudu v Malmö obviněni ze znásilnění s přitěžujícími okolnostmi. Dva z nich jsou občany Iráku, ale národnost třetího cizince není známa.

Znásilnění bylo spácháno v noci ze 14. na 15. listopadu 2017 v centru Malmö. Trojice však byla zatčena až v únoru a březnu letošního roku poté, co policie v tomto případě zjistila shodu DNA.

Zmíněný zločin byl jedním z napadení, které otřáslo Malmö na konci roku 2017 a vedlo mimo jiné k demonstraci proti sexuálnímu násilí v Gustav Adolfs. Když byl 28letý muž v únoru zatčen, přitáhlo to velkou pozornost médií.

Žena, která má mentální postižení, byla zoufalá a požádala skupinu Arabů o pomoc poté, co ji vytáhli z  taxíku a vzali jí mobilní telefon.

Podle obžaloby 31letý muž nejprve přitlačil ženu k autu na Sigtunagatanu a znásilnil ji vaginálně a análně, zatímco popadl oběť za hruď a plácl ji přes zadek. Další dva obžalovaní stáli opodál a vše sledovali spolu s několika dalšími lidmi. 23letý muž údajně natočil incident svým mobilním telefonem a slovně povzbuzoval 31letého muže.

Útočníci pak ženu odvezli kousek dál do Spårvägsgatan/Nobelvägen, kde 28letý a 23letý muž strčili své genitálie do úst ženy, zatímco jeden z nich ji pevně uchopil za paži, krk a hrudník. 31letý muž a ostatní muži byli podle obžaloby v jejich bezprostřední blízkosti.

„Násilí ženě způsobilo bolest v genitáliích, krku, hrudníku a ústech, stejně jako modřiny,“ řekl žalobce a dodal, že pachatelé „projevili obzvláštní bezohlednost a hrubost“.

Prokurátor požaduje, aby všichni tři obžalovaní byli deportováni ze Švédska a bylo jim zakázáno se příštích 15 let vrátit.

Soud bude pokračovat…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Ve Švédsku začal soud s Araby, kteří velmi brutálně hromadně znásilnili postiženou ženu

  1. Integrace migrantů ve Švédsku selhala, přiznala premiérka. Zvýšilo se násilí
    28. dubna 2022 17:07
    Švédsku se nepodařilo integrovat velké počty migrantů, které v posledních dvou desetiletích přijalo. Došlo tak ke vzniku paralelních společností a násilí vyvolávanému gangy. Ve čtvrtek to řekla švédská premiérka Magdalena Anderssonová, která představila několik iniciativ k boji proti organizovanému zločinu.
    Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/integrace-svedsko-migranti-premiera-selhani-vznik-gangu.A220428_165058_zahranicni_misl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout