Izrael zahajuje laboratorní výrobu masa v průmyslovém měřítku, brzy totéž pro celý svět? (video)

Izrael zahajuje laboratorní výrobu masa v průmyslovém měřítku, brzy totéž pro celý svět? (video)

Na několika místech světa se již začalo spíše pokusně vyrábět umělé maso – a to různé druhy (snad mimo vepřového). Zatím však nešlo o průmyslovou výrobu, která by mohla zajistit maso pro populaci dané země. Tak daleko sice zatím nejsou ani v Izraeli, kde již rozjeli průmyslovou výrobu, nicméně postupně počítají s jejím rozšířením. A především, do budoucna se počítá s tím, že namísto jatek budou po celém světě fungovat laboratoře.

Způsob výroby laboratorního masa je různý, někde zkouší dokonce i umělé maso z 3D tiskárny. Každopádně již asi 5 let trvající pokusy jsou – zdá se – u konce a je jen otázkou času, než se umělé maso rozšíří do celého světa a postupně vytlačí maso skutečné. Dokonce i hlavní investor do laboratoří na výrobu umělého masa – Bill Gates – tvrdí, že doba, kdy již budeme jíst výhradně umělé maso, je za dveřmi…

Krmení lidí umělým masem je součástí plánů elit do budoucna, klíčové slovo: Agenda 2030, Velký reset. V Izraeli se toto laboratorní maso již vyrábí v průmyslovém měřítku. Společnost Future Meat Technologies, založená v roce 2018, je již schopna generovat téměř 200 tun masa ročně z buněčných kultur.

Produkce 200 tun ročně  zatím není velkým úspěchem, pokud jde o krmení malé země – natož pro lidi na celém světě. Takové továrny na umělé maso se však mohou stát standardem po celém světě a to je také plánováno.

Future Meat Technologies je jedním z největších jmen na rozvíjejícím se trhu. Investoři věří ve společnost, v předchozím roce bylo získáno 347 milionů amerických dolarů v investorských fondechNapříklad Bill Gates investuje od roku 2017 do několika společností vyrábějících umělé maso. Chce, aby se celé lidstvo živilo pouze laboratorně vypěstovaným masem.

Má pro to také časový plán  – nejpozději do roku 2047 nebudou poražena žádná další zvířata. Bill Gates si tak – podobně jako u očkování – hraje na „Boha“ a chce vnutit svou údajnou moudrost celému lidstvu.

Když multimiliardáři do něčeho investují,  nikdy to není proto, že to s lidstvem myslí dobře. To je jen marketingový tah. Ve skutečnosti očekávají bohaté zisky. Tímto způsobem Gates a další členové jeho kabaly zajistí, aby byly po celém světě přijaty zákony, které nakonec znemožní tradiční chov hospodářských zvířat – včetně zdravého a přirozeného chovu ve volném výběhu.
Poté by mělo být na talíři pouze umělé maso. Jak to funguje s mediálními kampaněmi a legislativními iniciativami uvalenými shora (OSN, WHO, EU…), bylo nedávno demonstrováno očkovací kampaní. Postup je vždy stejný. Miliardář má dětinský nápad – a peníze na to, aby přinutil zbytek světa k jeho realizaci. Vzhledem k tomu, že i mnoho dalších lidí vydělává na této myšlence, tyto koncepty obvykle fungují po dlouhou dobu – zejména pokud je prosazují doprovodné zákony.

Zatímco Gates a Richard Branson investovali v roce 2017 do americké společnosti „Memphis Meats“, „Future Meat Technologies“ se neomezuje pouze na Izrael. Vysoký počet investorů investoval do továrny na umělé maso v USA. Mají tam být postaveny obrovské továrny, kterými lze zásobovat americký trh.

Libra umělého kuřecího masa by měla stát jen 7,70 amerických dolarů – umělá kuřecí prsa tedy 1,70 amerických dolarů. Future Meat má jiný přístup a metodiku než maso z továrny založené na buňkách. Namísto kmenových buněk, které si jako výchozí materiál vybralo mnoho jiných výrobců, používá Future Meat rychle rostoucí a dělící se fibroblasty, které se mohou zdvojnásobit za méně než 24 hodin. Ty mohou být stimulovány k růstu jako svalová tkáň nebo tuková tkáň.

Již v roce 2020 byl výrobce umělého masa připraven nabídnout „kuřecí nugety“ k prodeji koncovému spotřebiteli. Toto „maso“ je k dispozici v Singapuru pod názvem „GOOD Meat“ od společnosti Eat Just, Inc., která sídlí v San Franciscu v USA.

Kuřecí nugety jsou vyrobeny z buněk odvozených z biopsie živého, geneticky nemodifikovaného kuřete kultivovaného v bioreaktorech a krmeného rostlinnými živinami, díky nimž buňky během několika týdnů vyrostou do kuřecího konečného produktu. Podle GOOD Meat nemusí být žádná zvířata poražena a pěstované kuře je nutričně identické s konvenčním kuřecím masem.

Jak „zdravé“ může být maso pěstované z buněčných kultur v továrnách, to se teprve uvidí. Lidově se říká „jste to, co jíte“ – a od mnoha živých bytostí víme, že genetická informace z jejich potravy může být přenesena do jejich vlastní DNA. Například je považováno za doktrínu, že vývoj lidského mozku měl hodně co do činění s prehistorickou stravou našich vzdálených předků.

Takže pokud jíte ve velkém měřítku maso, které se v podstatě rozšířilo prostřednictvím rakovinových procesů (nekonečně rostoucí buněčné kultury nejsou nic jiného), možná vás nepřekvapí podobné nemoci, které se s jeho konzumací začnou objevovat; ale budoucnost ještě ukáže.

Jisté je, že podobně, jako se velmi rychle objevila propaganda vakcín, včas se objeví i propagace umělého masa. Bude vám představeno jako něco skvělého, čím šetříte životní prostředí, snižujete uhlíkovou stopu a ještě ušetříte životy milionů zvířat (která se vlastně ani nenarodí, takže nebudou svým prděním zatěžovat životní prostředí).

Nakonec bude umělé maso vnuceno všem masožravcům. Jiné si již nekoupíte a za digitální měnu ani jiné k dostání časem nebude. Tedy vyjma neméně propagovaných brouků z různých hmyzích farem. Tak si říkám, neinvestuje již do některých i Gates??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Izrael zahajuje laboratorní výrobu masa v průmyslovém měřítku, brzy totéž pro celý svět? (video)

  1. meso co pestuju v labaku je vlastne rakovina. neviem ktory clovek pri zmysloch by dobrovolne jedol nieco take. toto nema sancu na uspech. rovnako ako tie sracky co volaju vegan burgery. naliali miliardy do reklam a po pociatocnom hajpe to skapalo cele lebo to nikto nezerie.

  2. Neľudský sionistický režim vraždiaci nevinných ľudí v Sýrii, Libanone, Iráne /o Palestíne sa radšej nebudem zmieňovať/, , na Trumpov popud spriatelený s niektorými arabskými štátmu /tajne aj so Saudskou Arábiou/, donedávna pomáhajúci aj ISIS je nedotkuteľnou entitou pre všelijakých pochybných promigrantských a eurohujerských „vlastencov“ odmietajúcich vystúpenie z EÚ a žiadajúcich jej „zreformovanie“. Napríklad Orbán, Kaczynski, Janša /ten už našťastie padol/, Le Penová, Salvini, u nás hlavne Uhrík a Harabin, ale tiež Tommy Robinson. Počas Veľkej noci si aj delegácia „slovenských“ politikov a poslancov židovského pôvodu vrátane ministra zahraničných vecí búchala hlavy o Múr nárekov, na čo upozornil Marián Kotleba.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout