V Polsku dochází ke stále více konfliktům s černými „Ukrajinci“ (video)

V Polsku dochází ke stále více konfliktům s černými „Ukrajinci“ (video)

Tito černí „Ukrajinci“ samozřejmě neumí ani slovo ukrajinsky či rusky. Je navíc znát, že zřejmě nikdy na Ukrajině ani nestudovali, ostatně, to by uměli jazyk.

Od vypuknutí rusko-ukrajinského konfliktu uprchly z Ukrajiny do sousedních zemí přibližně čtyři miliony lidí. Velké množství šlo do Polska. Mezi nimi jsou lidé tmavé pleti, kteří nezapadají do obrazu „uprchlíka z Ukrajiny“. V některých polských městech se již objevují kulturní konflikty a již došlo k různým útokům. Lidskoprávní neziskovky kritizují, že s ukrajinskými uprchlíky se zachází lépe než se státními příslušníky třetích zemí.

„Democracy Now“ si například stěžuje, že EU vytváří „dvoutřídní uprchlíky“Ukrajincům je povolen vstup do EU, ale státním příslušníkům třetích zemí není povolen vstup, i když je to možné podle zcela nové směrnice EU o ochraně ze dne 4. března 2022. Údajně jsou cizinci zadržováni v polských detenčních centrech. To je také kritizováno ve zprávách „The Independent“ nebo „Lighthouse Reports„. Polský pohraniční orgán potvrdil, že 53 lidí ze třetích zemí, kteří uprchli z Ukrajiny, je umístěno v detenčních centrechCelkem Polsko přijalo lidi ze 150 různých zemí, kteří přišli z Ukrajiny.

Polská média informují, že došlo ke konfliktům s černochy, zejména v Przemyslu a Medycích. Místní obyvatelé hlásí vloupání, loupeže a znásilnění. Média to popisují jako „falešné zprávy“ a hovoří o „pravicově extremistických Polácích“. Občané jsou překvapeni: Černoši nemluví rusky nebo ukrajinsky, kde jsou tedy ti studenti..?“. Žena řekla novinářům, co se děje v obchodech ve vesnici: „Přišli do obchodu, seděli na podlaze, byli hrubí… nabíjeli své telefony a nechtěli ustoupit matkám a dětem.“ Takové zprávy se hromadí i z jiných barů a obchodů.

Rostou také názory, že mnoho lidí „tmavé pleti“ přichází z Běloruska a jsou to „Lukašenkovi uprchlíci“. Před válkou na Ukrajině jim nebylo dovoleno jít do Polska a nyní se snaží dostat do EU tímto způsobem. Kvůli zvěstem o útocích proti místním obyvatelům se agresivita v populaci zvyšuje a údajně již došlo k útokům na „cizince“. Další cizinci tmavé pleti hlásí pozitivní zkušenosti v Polsku, ale hovoří o obtěžování a rasistickém zacházení na Ukrajině ze strany tamních úřadů. „Tady (v Polsku) je humanitární pomoc, tam je peklo,“ řekl student z Nepálu, který čekal v Medyce na další transport.

Africké země zintenzivnily své úsilí o evakuaci státních příslušníků z Ukrajiny v březnu uprostřed zpráv o  rasistické klasifikaci Afričanů. Podle Deutsche Welle se někteří studenti již vrátili se svými rodinami, ale mnozí zůstávají uvězněni na Ukrajině a na hraničních přechodech do sousedního Polska. Jiní Afričané se rozhodli zůstat na Ukrajině, zejména ti, kteří tam žijí nelegálně.

Připomínám, že průběžně hlásí příchody cizinců, kteří tvrdí, že jsou Ukrajinci, ale neumí ani slovo ukrajinsky či rusky, stále víc západoevropských zemí. Je jisté, že většina jich ani v Polsku nechce zůstat, cílové země jsou víc na západ. Ostatně, třetina údajných Ukrajinců, kteří přichází do Francie, jsou černoši a Arabové…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

6 thoughts on “V Polsku dochází ke stále více konfliktům s černými „Ukrajinci“ (video)

 1. Keby bol ten odporný židovský skrčok Kaczynski taký „konzervatívny vlastenec“, ako sa o ňom /lživo/ tvrdí, už na začiatku vojny by nekompromisne zatvoril hranice pre všetkých nebelochov bez znalosti slovanských jazykov… Podobne tak Orbán.

 2. Asi se ještě nedozvěděli, že v ČR teď vládne pětikolka. A že u nás budou vítáni chlebem a solí.
  😉
  Dneska jeden čtenář na diskusi PL přejmenoval ČR na ČUR. ( Česko/ ukrajinská republika )
  A s příponou -áci současně pěkně vyjádřeno, kdo nám vládne. 😀

 3. Kazdy, kdo vidi takove chovani a vi, ze z jeho dani bude tohle zivit az do smrti, se nutne musi stat rasistou, i kdyby jim az dosud nebyl.

 4. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa.

 5. ministerstvo financí-Státní dluh klesá druhé čtvrtletí za sebou.
  31.12.2020 2 049,7 36,0
  31.3.2021 2 419,9 42,4
  30.6.2021 2 416,3 41,0
  30.9.2021 2 333,9 39,1
  to je jen kouzlo s čísly, je to jen porovnání s něčím, samozřejmě dluh se neustále navyšuje: Rok Výše státního dluhu
  1993 53 miliard Kč
  2000 289 miliard Kč
  2007 892 miliard Kč
  2011 1,499 bilionů Kč
  2014 1,664 bilionů Kč
  2017 1,625 bilionů Kč
  2019 1,640 bilionů Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout