Zbrusu nové video Patricka Lancastera z Mariupolu, podminování, ostřelování sídliště, zničená nemocnice, mrtví se svázanýma rukama (video)

Zbrusu nové video Patricka Lancastera z Mariupolu, podminování, ostřelování sídliště, zničená nemocnice, mrtví se svázanýma rukama (video)

Pokud umíte rusky nebo anglicky, velmi rychle pochopíte, kdo stál za podminováním sídliště ve východní části Mariupolu, k němuž došlo asi před 14 dny, za střelbou na civilisty, kteří si šli pro vodu a za útokem na zničenou nemocnici, vedle níž můžete na konci vidět i mrtvou ženu se svázanýma rukama. Mnoho mrtvých na videu mají do značné míry na svědomí miny, částečně ostřelování.

Jde o místo, kde ještě nedávno působil nechvalně známý Azov (ovšem miláček mainstreamu), který se nyní stáhl do Azovstalu. I svědkyně potvrzuje, kdo za masakrem stojí.

Žena, která na videu hovoří, navíc není Ruska, ale Ukrajinka původem ze západní Ukrajiny, tedy nemá důvod nijak poškozovat Ukrajince, což i zdůraznila. Byla jen objektivní a sama viděla, jak si ostřelovači vybírali zejména lidi s bílými páskami na rukou – tedy proruské civilisty. Mnoho civilistů bylo jen lidskými štíty pro ustupující Azov.

Upozorňuji, že tentokrát není video vhodné pro velmi slabé povahy a lze jej shlédnout jen na youtube po potvrzení věku….

A ještě o pár hodin starší video:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout