Papež políbil vlajku ukrajinské neonacistické skupiny a jejích polovojenských jednotek

Papež políbil vlajku ukrajinské neonacistické skupiny a jejích polovojenských jednotek

Pokud by se jednalo o klasickou ukrajinskou vlajku, jistě by to nikdo neřešil. Té se nyní klaní kdejaká globalistická loutka a nemá cenu se podobným výjevům, které jsme dosud u žádných jiných válek neviděli, věnovat. Ovšem co asi stojí za tím, že Bergoglio – pro většinu katolíků ve skutečnosti „falešný papež“ – políbil vlajku neonacistické bojůvky, která měla zásadní podíl na majdanských nepokojích, organizovaných v roce 2014 s pomocí USA?

Pokud byla vlajka z Buči, nemohlo jít o vlajku těch, kdo měli podíl na tamním masakru? To je samozřejmě otázka, neboť dosud nikdo nepřinesl obhajitelnou a plně potvrzenou verzi toho, co se ve městě nedaleko Kyjeva stalo.

Papež je vždy někde velmi blízko, pokud jde o zastupování zájmů globalistů. I když v současné době volá po všeobecném ukončení války a krveprolití, není těžké vidět, že opět straní jedné straně. Na památku obětí Buči hlava katolické církve hladí a líbá vlajku Ukrajiny, která však není jen tak obyčejnou vlajkou. Nese znamení nacionálně socialistické jednoty.

„Trapné“ je pro tento výjev příliš slabý výraz, „šokující“ se hodí mnohem více. Ale člověk se musí ptát, kdo radí papeži, který dovolil, aby se 6. dubna tento incident s vlajkou stal? Věděl vůbec Bergoglio – paradoxně bývalý komunista – co dělá? Tvrdí, že jako akt lásky a soucitu chtěl jednoduše připomenout mnoho mrtvých v Buči na Ukrajině. Někdo mu však musel předat tuto velmi zvláštní ukrajinskou vlajku. Kromě obrázku „Železného kříže“ nad zkříženými zbraněmi nese nápis „Kozácká rota Majdanu“. Je to vlajka neonacistické skupiny a jejích polovojenských jednotek, které se podílely na krvavém převratu na Majdanu. Papež vysvětlil, že přesně tato vlajka mu byla přinesena z Buči.

Stranické logo Sociálně národní strany Ukrajiny od roku 1991 do roku 2004.

Bergoglio se modlil: „Nechť tato válka skončí, nechť zbraně ztichnou, ať smrt a destrukce přestanou.“ Zbožné a dobré přání. Pak políbil vlajku národních socialistů.

V roce 2014 Andrij Parubij, „velitel“ Euromajdanu, řekl tisku: „Zahrnujeme Gutsulskou, Bojkivskou a kozáckou rotu. Parubij spolu s Olegem Tyahnybokem založili Sociální národní stranu Ukrajiny už v roce 1991, strana kombinovala radikální nacionalismus a některé neonacistické rysy (s jeho jménem a znakem „Wolfsangel“, který známe už od německých nacistů). Od prosince 2013 do února 2014 byl Parubij velitelem euromajdanu a koordinátorem dobrovolného bezpečnostního sboru. Vlajku nesly krajně pravicové polovojenské jednotky během převratu v roce 2014. Nástupnickou stranou Národně socialistické strany je pravicově extremistická „Svoboda“, která uctívá národně socialistického Stepana Banderu. V roce 2014 se po převratu zapojila do přechodné vlády.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

10 thoughts on “Papež políbil vlajku ukrajinské neonacistické skupiny a jejích polovojenských jednotek

 1. všechny církve světa zdegenerovaly. žáci vždy dezinterpretují, překroutí, zobchodují a zneužijí poselství mudrců. není potřeba prostředníků, když božské máme každý v sobě. Papež František: Práva migrantů by měla mít přednost před bezpečností států. přitom slimáci jim decimují a vraždí ovečky a vypalují kostely. to není žádnej malej magor, ale nebezpečnej grázl.

 2. Dneska už se člověk nediví ničemu.
  Blogger Větvička na iděsu vychvaluje vrahouna Rafaela Trujilla, mnohaletého diktátora v Dominikánské republice.
  Měl na svědomí tak velké hromady mrtvol, že ho nakonec nechala zavraždit sama CIA. ( Ačkoli byl silně proamerický. )
  Amíci se vyděsili, že na tom ostrově vznikne nová Kuba.
  Dle Laďi Větvy přímo vzor, jak se má správně provádět integrace cizinců. 😳😨

 3. Tento údajne pápež je rovnaký podvod ako kovid pandémia a globálne oteplenie. Už je skoro po jari a globálne oteplenie na to kadí ako Matovičohegerská vláda na svoje predvolebné sľuby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout