Na Ukrajině používali mobilní krematoria k upalování psů a koček zaživa

Na Ukrajině používali mobilní krematoria k upalování psů a koček zaživa

A v době, kdy se tak dělo, to dokonce potvrdil i mainstream (neověřovala jsem, zda i český, ale na německém a rakouském se články ještě dohledat dají).  Před deseti lety z toho byl docela velký skandál.

Je to jen pár dnů, co jsem se dočetla na nějakém mainstreamovém webu o tom, že Rusové údajně kdesi na území Ukrajiny (snad mělo jít o nějaký útulek nebo šlo možná o pokusná zvířata) pozabíjeli psy. Měl jich být větší počet. Nebudu to nyní rozporovat, nemám o tom více informací a článek jsem ani celý nečetla.

Ať to bylo jakkoli, je jasné, že se dějí ve válce zvěrstva nejen na lidech, ale i na zvířatech. Jakékoli utrpení je hrozné a je celkem jedno, o jakého živého tvora se jedná. Každý prožívá bolest asi stejně. Nebudu zde spekulovat o tom, zda to, co napsal mainstream, je nebo není pravda. Ale třeba u Čečenců bych něco podobného i očekávala, neboť všichni víme, jaký mají vztah ke psům.

Nicméně ti milí Ukrajinci, mezi nimiž není podle mainstreamu žádný neonacista a batalion Azov jsou milí „bojovníci za svobodu,“ podle všeho se zvířaty také příliš citlivě nezachází. Velmi trýznivým způsobem totiž zabíjeli psy a kočky i za míru. A to jen kvůli fotbalu.  Právě k tomuto účelu využívali mobilní krematoria, jejichž 9 let stará videa vytáhl mainstream při tvrzení, že je údajně používají Rusové.

V současné době je propagandistická bitva v plném proudu. Rusko je obviňováno, že „zmizíkuje“ své vlastní padlé vojáky a zabíjí civilisty v mobilních krematoriích – bez jakýchkoli důkazů, bez aktuálních záběrů. Píší o tom všechna západní média. Co zapomněli: Ukrajina má dlouhou tradici mobilních krematorií. Před Mistrovstvím Evropy ve fotbale 2012 byla živá zvířata systematicky házena do spalujícího tepla těchto vozidel o teplotě 800 stupňů.

Ukrajinci jsou dnes podle korporátních médií jen dobří a laskaví, ukrajinské vlajky se staly koloritem zejména velkých měst. Ale veřejné mínění nebylo vždy tak pozitivní. V roce 2011 aktivisté za práva zvířat bili na poplach. Na Ukrajině proběhly masové čistky. TAZ, která měla být umístěna v levicovém spektru, v té době napsala:

„Ani nacisté, poslední monstra krutosti, se neodvážili upálit své oběti zaživa v krematoriích.“

Co se tehdy dělo? Západní média se na tom shodla: Na Ukrajině byla toulavá pouliční zvířata systematicky likvidována. Byla omráčena, shromážděna na jednom místě a později částečně spálena v mobilních krematoriích, zatímco byla při vědomí. Mimo jiné o tom informoval německý Standard. V některých médiích psali, že se tak konalo kvůli vyčištění ulic od zvířat před mistrovstvím Evropy ve fotbale. Po masivních mezinárodních protestech bylo pálení psů údajně v prosinci zastaveno.

Člověk by se měl pečlivě zamyslet nad tím, co je to za zemi, jací jsou to lidé, kde je něco takového možné. V každém případě je pravděpodobné, že „mobilní krematoria“ budou stále velmi dobře ukotvena v kolektivním vědomí – a proto jsou nyní znovu odhalována pro válečnou propagandu proti nepříteli. Důkazy dnes nejsou pro taková tvrzení nezbytné.

Než tedy mainstreamoví pisálkové začali upozorňovat na týrání a zabíjení psů ze strany Rusů, měli si nejprve ověřit, co se psy ještě poměrně nedávno dělali Ukrajinci. A také si měli ověřit, nač se na Ukrajině využívala tato krematoria…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Na Ukrajině používali mobilní krematoria k upalování psů a koček zaživa

  1. Pre pani autorku. Je dosť možné že sa túlavé psy zabíjajú. Robí sa to najmä cez vojnu a najmä psom, ktorých majitelia boli zabití. A dôvod je zjavný – ukrajinskí vojaci nechávajú svojich mŕtvych napospas osudu, rovnako aj civilov, ktorých povraždili. Nezabíjajú čas pochovávaním, lebo sú zaujatí utekaním a túlavé či opustené zvieratá sa potom kŕmia týmito mŕtvolami. Je doslova žiaduce ich zabíjať, pretože ak ste ste znalkyňa zvierat (a Čečencov) tak viete čo sa stáva šelmám (a to psy a mačky sú) ktoré ochutnajú ľudské mäso.

    Pevne verím, že aj túto tézu v nasledujúcom článku zohľadníte.

  2. „začali upozorňovat na týrání a zabíjení psů ze strany Rusů“(poslední odstavec) – taky omyl – nezačali upozorňovat na týrání a zabíjení psů ze strany Rusů, ale že Rusové tato krematoria používají k likvidaci těl mrtvých civilistů.
    Ale tady v těch článcích jsou často kraviny jako například že „Írán vlastní jaderné zbraně“.

  3. Německo pořádá celostátní razie proti „neonacistickým sítím“. to se musí slimáci popadat za břicha, i když ted frčí ramadán. akbaru akbar. a to se vyplatí..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout