Muslimské nepokoje ve Švédsku: Švédský i západní mainstream je na straně útočících muslimů

Muslimské nepokoje ve Švédsku: Švédský i západní mainstream je na straně útočících muslimů

Po ohlášeném pálení Koránu (k němuž na většině míst ani nestihlo dojít) došlo na různých místech islamizovaného Švédska k takovým nepokojům, jaké země nepamatuje. Nepokoje trvaly celkem 4 dny a výsledkem je 40 zraněných, z čehož je většina policistů. 

Jak vypovídali sami policisté, tak muslimové na ně útočili natolik brutálně, že jim někdy nakonec nezbylo, než se bránit zbraněmi. Jak již víte, tak postřeleni byli celkem tři útočící mohamedáni. Ovšem stále je víc zraněných policistů, uhořelých nebo zdemolovaných policejních aut, ale i aut, která stála v době nepokojů na ulici. Materiální škody budou velké a – jak již víte – zatčení pachatelé útoků byli záhy propuštěni, o čemž již mainstream zarytě mlčí.

Co je ovšem zarážející je fakt, že většina švédských i západních mainstreamových médií je na straně těch, kdo násilně útočili, tedy těch, kdo se dokonce podle různých výpovědí dokonce pokoušeli zasahující policisty zabít.

Ozval se například Irák, kde si dokonce předvolali „na kobereček“ švédskou velvyslankyni – a  na straně útočících muslimů bylo samozřejmě i Turecko.  „Ohavné útoky ve Švédsku proti naší svaté knize, Koránu, ukazují, že jsme se nepoučili z minulosti,“ ozvalo se turecké ministerstvo zahraničních věcí na Twitteru a odsuzovalo, že „zločiny z nenávisti jsou otevřeně tolerovány pod záminkou svobody projevu“.

To píše ministerstvo země, která každý měsíc konvertuje jeden kostel na mešitu, případně přebudovává kostely na hospodářské budovy a skladiště. Oni sami nemají žádný respekt ze svatostánků jinověrců a od jiných čekají, že jej mít budou? Švédsko zatím ještě není islámský chalífát, kde platí právo šaría. I když jím jednou bezesporu bude, tak zatím jde především o zemi ateistickou.

Protestovalo se i v Íránu před švédskou ambasádou:

Ozvala se také většina arabských zemí – v čele se Saúdskou Arábií, která na svém území dokonce zakazuje vlastnictví Bible. Pokud se přece jen zjistí, že má u sebe na území SA kdokoli Bibli, dotyčný je přísně potrestán a Bible je posléze zlikvidována – většinou je spálena podobně, jako byl ve Švédsku pálen Korán.  Zde opět nevidím rozdíl. A nikdy jsem neslyšela o tom, že by kdekoli ve světě proti podobným praktikám Saúdské Arábie proběhly protesty. Jsou to jejich zákony a jiné země je respektují.

To, že budou islámské země na straně vzteklých muslimů, bylo docela očekávané. Zatímco v jejich zemích se může neustále útočit na jinověrce a ničit jejich svatostánky, tak na nic islámského se sáhnout nesmí. Když po celé Evropě dochází ke každodennímu vandalismu v kostelích, kaplích a jsou ničeny i další atributy křesťanství, tak i to je z pohledu islámských zemí v naprostém pořádku. Jde totiž o běžnou součást džihádu tak, jak jej popisuje i Korán.

Více než 2 tisíce zdevastovaných řeckých kostelů mezi lety 2015-202o nikoho nezajímá. Ani jeden evropský čelní politik na tuto skutečnost neupozornil. Ovšem jedna zapálená kopie koránu vyvolá nejen řev muslimů, ale také evropských politiků a mainstreamových médií.

Mainstream po celé Evropě se totiž postavil na stranu útočníků s tím, že za vše může pálení Koránu. Ne, nemůže. Za vše může švédská vláda, která si do země přivedla divokou hordu muslimů, která páchá kriminalitu dnes a denně, jen za záměrného zavírání očí politiků. A nyní se projevili přesně tak, jak se začnou projevovat běžně v momentě, kdy původní obyvatelstvo přečíslí. Tímto násilným způsobem probíhá závěrečný džihád po celém světě.

Jak je možné, že Švédové nereagovali nepokoji pokaždé, když muslimové zapálili nebo zdevastovali některý švédský kostel či křesťanský hřbitov? O podobných činech se sotva napíše, natož aby se proti nim kdokoli vymezoval. Ostatně, pokud už o těchto incidentech ve Švédsku někdo napíše, tak to není mainstream.

Pokrytectví politicky korektních evropských korporátních médií, která se nepozastavují nad činy „obohacovačů“, ale vadí jim jedna spálená kniha, je neuvěřitelné. A reakce muslimů, kteří ve svých vlastních zemích soustavně útočí na jinověrce jen jasně potvrzují, že islám je nenávistná ideologie, kterou je třeba z Evropy zcela vymýtit. Na to je však již pozdě.

Ostatně, muslimové nyní ve Švédsku požadují zavést zákony o rouhání, které by pálení Koránu zakazovaly. Jistě budou úspěšní, ostatně, tyto zákony – jen jinak pojmenované – již platí v mnoha zemích Evropy, včetně ČR, kde by na jejich základě mohlo být spálení Koránu potrestáno i vězením.

Korán je ve své podstatě obdobou jiné světoznámé knihy – Mein Kampfu. A s tímto konstatováním by souhlasila i spousta muslimů. Ostatně, Hitler měl s muslimy velmi přátelské vztahy a muslimové Hitlera dodnes uznávají jako jeden z jejich vzorů. Korán je mimo jiné i návodem na to, jak zlikvidovat bezvěrce  a zavést právo šaría. To se nyní praktikuje právě v Evropě.

Spálit Korán je tedy totéž jako spálit Mein Kampf. Ovšem mnohé dění poslední doby dává tušit, že brzy bude zakázáno spálit i tuto knihu….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.8]

2 thoughts on “Muslimské nepokoje ve Švédsku: Švédský i západní mainstream je na straně útočících muslimů

  1. Samozrejme,že vraždenie nevinných ľudí v Jemene či Iraku spojencami Západu /Saudská Arábia, Turecko/ nikomu z eurofašistických elít nevadí… a napríklad Irán považujú za nebezpečný teroristický štát, hoci pre civilizovaný svet nikdy nepredstavoval žiadne nebezpečenstvo. Na rozdiel od Rijádu a Ankary.

  2. islám je jen jeden, umírněný islám je jen jedno ze stádií, končí to vždy terorizmem. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. takže je jasné, odkud vítr fouká. politické neziskofky, mezinárodní internacionála, která podporuje mezinárodní terorizmus. nikde stále ale ani slovo o islámu. náboženství v podání světových církví se již stala pro člověka a společnost nebezpečnými a brzdou duchovního růstu, protože poselství skutečných moudrých byla jejich následovníky vždy překroucena, zideologizována, zobchodována, využita a zneužita.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout