Skotský transgenderový vrah se nyní identifikuje jako mimino, ve vězení mu dávají i dudlík

Skotský transgenderový vrah se nyní identifikuje jako mimino, ve vězení mu dávají i dudlík

Kdo je v tomto případě šílenější? Vrah nebo systém? Transgender žena, což je vlastně muž, který se prohlásil za ženu, je ve vězení za vraždu. A v ženském vězení je od roku 2018, kdy ve Skotsku vstoupil v platnost zákon, že se kdokoli může prohlásit za jaké chce pohlaví a nepotřebuje k tomu ani operaci. Právě v roce 2018 se přemístil každý vězeň, který se prohlásil za ženu, do ženské věznice.

Podobně tomu bylo i v případě jistého skotského transgender vraha, který si po prohlášení se za ženu začal říkat  Sophie Eastwoodová…

Skotská transgenderová vražedkyně nyní požaduje, aby se s ní zacházelo jako s dítětem – protože se sama identifikuje jako dítě.

Sophie Eastwoodová je uvězněna na doživotí za zabití svého spoluvězně v roce 2004 (to se ještě tento jedinec neprohlašoval za ženu). Použil tkaničky, aby nešťastného spoluvězně uškrtil.

Nyní Eastwoodová požaduje, aby s ní zaměstnanci věznice Polmont zacházeli jako s miminem. Noviny uvádějí, že požadovala, aby její jídlo bylo rozmixováno na kaši a chce nosit plenky.

Pokud jde o strážné, chce, aby ji drželi za ruku, když opouští svou celu.

Ale nesmějte se, nikdo tuto osobu za podobné rozmary nesoudí, ani neignoruje. Naopak. Její požadavky jsou brány vězeňským personálem zcela vážně  a údajné mimino nyní většinu času tráví na své cele s dudlíkem v ústech.

Glasgowský soudce odsoudil Eastwoodovou k doživotnímu vězení s příkazem, že si musí odpykat nejméně 15 let. Nyní je uvězněna již 17 let. Pak je možné, že čeká, že mimino bude mít větší šanci na propuštění. A nebyl by žádný div, kdyby to této osobě nakonec vyšlo…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout