Imám: „Je normální mít sex s devítiletou dívkou, musíme si brát za příklad Mohameda“ (video)

Imám: „Je normální mít sex s devítiletou dívkou, musíme si brát za příklad Mohameda“ (video)

Islám je vskutku ideální pro pedofily. Ti totiž nemají nejmenší problém se zákonem, stačí jim pojmout za manželku co nejmladší dívku. Jakmile už příliš odroste, je zde další zákon, který pokládá polygamii za normální. Pak si tedy může najít další holčičku. A pokud jich uživí víc, lze to tak praktikovat opakovaně. Bez obav z obvinění z pedofilie.

Každý správný muslim totiž následuje činů jejich lžiproroka Mohameda. A ten se s Ajšou oženil v době, když jí bylo teprve 6 let. Až do devíti let byla pod dozorem otce. V devíti letech odešla k Mohamedovi, který zároveň začal manželství konzumovat. Tím stanovil ostatním muslimům jakýsi mustr, či normu.

Jak vysvětluje tento prominentní saúdskoarabský imám, v islámu neexistuje minimální věk pro uzavření manželství. Imám například říká, že je možné se oženit s roční holčičkou, která pak zůstane otci do doby, než jí bude devět. Tedy jediné omezení, které ve vztahu ke sňatkům imám vidí, je omezení věku „konzumace manželství.“ Imám také říká, že pokud je již provdaná holčička prozatím u otce a ten musí někam na čas odjet, měl by se o ni postarat její manžel.

Připomínám, že mnoho mužů, kteří přichází do Evropy zejména ze zemí jako Afghánistán, Somálsko nebo Irák, si v rámci slučování rodiny často přivádí nezletilé nevěsty, vydávajíc je za své vlastní dcery. Jako  manželku většinou přiznají jen svoji první, zpravidla již zletilou ženu. To ovšem jen před úřady. Před Alláhem jsou za manželky považovány obě a to je pro muslimy podstatné….

Na celé video imáma (v arabštině s anglickými titulky) se můžete podívat níže:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Imám: „Je normální mít sex s devítiletou dívkou, musíme si brát za příklad Mohameda“ (video)

  1. Sex pod 15 rokov, tak ako všetko súvisiace s „čistým“ islamom, určite schvaľuje aj Jozef Lenč. Vymyli mu mozog vahhábistickým myslením priamo v Saudskej Arábii… Na Slovensku by sa veru zišiel paragraf Trestného zákona, ktorý by trestal konverziu na islam doživotím.

  2. čo na to hovoria naši liberálni fašisti, ani toto im na islame nevadí? kresťanskú cirkev idú zadupať pod čiernu zem ale k militantným nenávistným pedofilom sú toleratní ako skurvené slniečka ..

  3. Multikulturalizace v pojetí bruselských eurohujerů je sofistikovaná islamizace a genderová ideologická dogmata zase zjevně slouží aktivistům LGBT k nastolení nadvlády nad normálními lidmi a institutu rodiny. Pro islamistu jsem nevěřící pes, který má povinnost platit. Merkelovsko-eurohujerská tolerance a merkelovsky nekritické obdivování islámu jsou příčinami bujícího zla. ústavy států padly a zlegalizovala se šmelina, úžer, podvod a psycho. společnost založená na spotřebě a konzumu je zdegenerovaná a odsouzená k sebezáhubě. přebujelá nomenklatura je výsledek euroatlantických hodnot a kultury zločinných establišmentů schovávajících se za pojmy svobody a demokracie. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami, pedofilií a vraždami to končí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout