Imám: Cíl džihádu? Přimět všechny lidi, aby konvertovali k islámu (video)

Imám: Cíl džihádu? Přimět všechny lidi, aby konvertovali k islámu (video)

Tentokrát si opět připomeneme pravou tvář islámu, kterou můžete poznat jen na základě prohlášení nejvyšších islámských autorit k muslimům. Zatímco správný muslim se před káfirem přetvařuje, imám hovoří se svými „ovečkami“ na rovinu.

Již v mnoha předchozích článcích na téma „imámové“ jste si sami mohli ověřit, že pokud hovoří o káfirech, pak jedině pohrdavě až s nenávistí. Imámové se také netají hlavním cílem džihádistů – tím je ovládnutí dalších území a postupně celého světa.

Abd Al-Hamid Dabbou: „Prostřednictvím džihádu Alláh dobývá země, stejně jako srdce a mysli.“

Video s anglickými titulky:

Abd Al-Hamid Dabbou, imám v pásmu Gazy, prohlásil, že džihád je „vrcholem islámu“ a činí islám „okouzlujícím, silným a milým“.

Podle zprávy Middle East Media Research Institute (MEMRI) došlo k výše uvedenému prohlášení 10. dubna na Al-Quds Al-Youm TV (Palestinský islámský džihád), kde Dabbous řekl, že džihád je způsob, jakým muslimové brání své země a šíří islám do celého světa.

Vysvětlil, že muslimové nechtějí terorizovat lidi, ale konvertovat je k islámu. Řekl, že pokud nemuslimové nepřijmou islám a odmítnou zaplatit daň z hlavy v ponížení“, pak s nimi budou bojovat, dokud nedosáhnou mučednictví nebo vítězství.

„Prostřednictvím džihádu Alláh dobývá země, stejně jako srdce a mysli,“ uvedl Dabbous. „Džihád je prostředkem, kterým muslimové především brání svou zemi, své životy, svou čest a své náboženství. Je to prostředek k šíření tohoto náboženství, protože pointa je, že Alláh poslal toto náboženství na Zemi, aby se rozšířilo po celém světě, dokud se úplně všichni lidé nestanou muslimy.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4.8]

3 thoughts on “Imám: Cíl džihádu? Přimět všechny lidi, aby konvertovali k islámu (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout