Zveřejněné údaje Pfizeru ukazují, že se nanolipidy usazují ve vaječnících

Zveřejněné údaje Pfizeru ukazují, že se nanolipidy usazují ve vaječnících

Jak jistě víte, tak Pfizer původně požadoval pro zveřejnění informací o mRNA vakcínách velmi dlouhou dobu, takže většina lidí, kteří jsou dnes dospělými, by se zveřejnění nedožila. Pfizer nakonec musí na základě soudního rozhodnutí tyto materiály zveřejňovat postupně již nyní, každý měsíc se tak dozvíme něco nového a lze říci, že i šokujícího. Ne však šokujícího pro ty, kdo před genovými preparáty od začátku varovali.

Jedním z prvních, kdo upozornil na negativní účinky genových injekcí ve vztahu k plodnosti mladých žen, byl Mike Yeadon, který zpočátku na mRNA vakcínách v Pfizeru pracoval, než zjistil, že by tyto přípravky neměly být aplikovány lidem a už vůbec ne ženám, které plánují mít vlastní děti.

Podle amerického soudního příkazu musí společnost Pfizer zveřejnit dokumenty klíčových studií. Od té doby četní odborníci, ale i zainteresovaní občané hledali na desítkách tisíc stránek zajímavé informace. Již z japonské studie Pfizer bylo známo, že spike proteiny produkované vakcinací se hromadí v mužských pohlavních orgánech. Podobné výsledky jsou nyní k dispozici také pro ženské pohlavní orgány.

Dokumenty , které byly dosud zveřejněny , naleznete na těchto webových stránkách . Naše zpráva odkazuje na tento dokument, závěrečnou zprávu, studii testovacího zařízení č. 185350 . Pokusy na zvířatech před očkovací kampaní ukázaly, že lipidy z vakcín se hromadí ve vaječnících. Tyto lipidy jsou považovány za vysoce problematické a mohou způsobit zánět v celém těle.

V prvních 15 minutách po tzv. „vakcinaci Pfizer“ vědci zjistili, že celková koncentrace lipidů ve vaječnících byla 0,104 ml. Tato hodnota se poté zvýšila na 1,34 ml po jedné hodině, 2,34 ml po čtyřech hodinách a 12,3 ml po 48 hodinách. Experimenty byly provedeny na 42 krysách, napůl samicích a napůl samcích.

Co se stalo po  oněch 48 hodinách, není známo. Z oficiálních registračních úřadů se zřejmě nikdo na další otázky neptal. Jde přece „jen“ o lidské reprodukční orgány, svádí jednání úřadů k cynické poznámce. Řady čísel také jasně ukazují, ve kterých dalších částech těla se lipidy hromadily. Například velmi vysoké hladiny byly nalezeny v tenkém střevě, slezině a štítné žláze.

Webová stránka gratismedien.substack.com propojila data z Public Health Scotland. Bylo zjištěno, že počty odpovídajících rakovin významně vzrostly.

Stránka navíc uvádí známá čísla o prudkém nárůstu menstruačních křečí a vaginálního krvácení po očkování. To je v kontrastu s online údaji z USA, kde údajně zatím nedošlo k žádnému nárůstu rakoviny vaječníků. Ve většině případů však nejsou k dispozici žádné aktuální údaje, odkazovaná stránka CDC končí v roce 2018, a proto je pro analýzu k ničemu. Údaje z let 2019-2021 tak nejsou zřejmě zveřejněny záměrně.

Podrobnější výzkum by musel objasnit, zda hromadění prozánětlivých nanolipidů ve vaječnících může být příčinou rakoviny, neplodnosti či jiných problémů. Normálně se takové otázky vyjasňují mnoho let před schválením léku, ale v průběhu pandemie Covid byly všechny tyto standardy zapomenuty.

Neměli bychom zapomínat, že na základě různých zdrojů prý dochází k prudkému nárůstu potratů a mrtvě narozených dětí: Dramatický nárůst potratů a mrtvě narozených dětí: je zodpovědné očkování proti Covidu? 

Fake news reklamní kampaně různých veřejných institucí, jako je hornorakouská zemská vláda, se zde ukazují jako extrémně nebezpečné: Fake news od hornorakouské zemské vlády o očkování těhotných žen proti Covidu. Očkovací kampaně však nebyly zaměřeny pouze na těhotné ženy, zejména v Rakousku bylo několik subjektů, které předpokládaly, že zdravé těhotenství bude možné až po očkování. Realita ukazuje, že tomu bude pravděpodobně naopak.

K uvedenému jen dodávám, že totéž v jednu dobu razili i politici a média také u nás. Pamatuji si například na nechutnou kampaň, kdy na Seznamu  tvrdili, že pro těhotné je nejlepší se dát naočkovat během těhotenství, aby nedostaly covid, neboť ten je údajně pro těhotné nebezpečný. Ovšem zdá se, že genové injekce jsou pro těhotné ženy či jejich plod mnohem větším rizikem.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Zveřejněné údaje Pfizeru ukazují, že se nanolipidy usazují ve vaječnících

 1. Všechno jde, založit Bratrstvo kočičí pracky a podle vyzkoušeného vzoru, dnes vlastně už jsou dvě komanda, kteří se specializují na odchyt dravé zvěře a úspěšně je lovit.

 2. A ted si vemte, kolik lidi to pichlo svym detem bez protestu, bez vyhrad. Z cele me rodiny jsem jediny, kdo tu sikanu vydrzel. Ale diky zkusenostem z detstvi vim, ze je sikana postupna a prichazi ve vlnach. Takze ted jsme v jejim utlumu. Ma nas to ukolebat v tom, jako ze jsme recma vyhrali, ale neni tomu tak. Na toho, kdo sikanuje funguje par velmi dobre mirenych facek. A pokud je jich vic, ‚ferovka‘ deset na jednoho, staci se zamerit na toho nejvetsiho mluvku. Ten si totiz nejvic uvedomuje, ze vas ma, diky zastrasovani, tam kde chce.

  Ale kazdej mame ‚prah bolesti‘ nekde jinde, takze kazdemu sikanovanemu jednou bouchnou saze, kdz zjisti, ze to neni normalni, se trapit a byt trapen. Najednou to prijde. Prestane se bat a uvedomi si, ze uz ustupoval dost a ze nema co ztratit, jen ziskat a ted si zkuste predstavit, jakej je zazitek, kdyz se vzeprete a par jich natahnete svemu tryzniteli.

  Pozor, nikdy nepomahejte sikanovanemu, ktery jeste neustoupil dost. Protoze pak se prida na stranu sveho tryznitele. Je to divne, ale stava se to.

  Taky mate pocit, ze je na case vyvetrat?

  Muslimsti fanatici zakazali svym souvercum se ockovat s vyhradami k plodnosti zen i muzu? Jak to vedeli?

  A tedy nevim jak asie, ale evropa, australie, amerika, tam se ockovalo o106, ale v Africe? Pry chudym statum to nabidnuto nebylo. Pokud je pravda o depopulaci bilych, tak je to jasne, jen mi nestymuje to, ze pokud bile muze nahradi cerni, tak tu asi moc nezbude ani bilych zen. Takze tady to trochu hapruje, ale mozna je to zamer. malo bilych muzu, hodne cernych muzu, bude stupnovat poptavku po zenach, a bilych nebude dost, aby se ubranili.

  Hele nechci mit zas pravdu a na konspirace neverim, ale cas ukaze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout