Ukrajinský televizní moderátor volá po zabíjení ruských dětí (video)

Ukrajinský televizní moderátor volá po zabíjení ruských dětí (video)

Nacismus je o nenávisti k celým národům. Chce-li někdo vyvraždit celý národ, pak je nacista. Aktivistická média a politici mohou tvrdit, že na Ukrajině neexistují nacisté, ale důkazů o opaku je dostatek. A nejde zdaleka jen o nechvalně známý batalion Azov nebo Pravý sektor a podobné nepokrytě neonacistické bojůvky…

Je to pár dnů, co se video níže začalo objevovat na různých stránkách, dnes je již známé po celém světě. Možná jste jej viděli i vy. Ovšem viděli jste někde vrcholné ukrajinské (ale i evropské) politiky se od podobných prohlášení distancovat? Já tedy ne. A to nemyslím, že tento moderátor vyjadřuje názory všech Ukrajinců.

Muž ve videu hází všechny Rusy na jednu hromadu a viní je už jen za to, že se narodili jako Rusové. A dělá vlastně jen to, co mnohá média a politici po celém světě. Samozřejmě je třeba odsoudit všechny, kdo iniciují války, ale ne obyčejné lidi, kteří za nic nemohou. Štval snad někdo proti řadovým Američanům v době útoků na Irák? Ano, mnozí muslimové tak konali, ale většina světa kolektivní vinu na všechny Američany rozhodně neuvalila.

Nyní se tak ovšem děje. Jenže média i politici, kteří především nenávist proti všem Rusům bez výjimky vyvolávají (tak, jako ji ještě nedávno vyvolávali proti neočkovaným), zřejmě na kolektivní vinu věří. Nebo jen jako obvykle hovoří a píší podle zadání jejich chlebodárců a loutkovodičů.

Ukrajinský televizní moderátor Fahruddin Sharafmal vystoupil do éteru, aby požadoval genocidu ruských dětí, přičemž citoval vrcholného nacistu Adolfa Eichmanna, jak volal po „zabíjení dětí“.

Ano, skutečně.

Sharafmal pronesl tyto odporné komentáře během vystoupení na zpravodajské stanici Channel 24.

„Vím, že jako novinář musím být objektivní, musím být vyrovnaný, abych vám mohl sdělit informace s chladným srdcem, ale abych vám řekl pravdu, teď je velmi těžké se udržet, zvláště v době, jako je tato, a protože nás v Rusku nazývají nacisty, fašisty a tak dále — dovolím si citovat Adolfa Eichmanna, který řekl, že chcete-li zničit národ, musíte zničit především děti. Protože když zabijete jejich rodiče, děti vyrostou a pomstí se. Zabijete-li děti, tak nikdy nevyrostou a národ zmizí,“ řekl Sharafmal.

Poté tvrdil, že osobně zabije ruské děti.

„Ozbrojené síly Ukrajiny nemohou zabíjet ruské děti, protože to zakazují pravidla války a zakazují to různé úmluvy, včetně Ženevské úmluvy. Ale nepatřím k ozbrojeným silám Ukrajiny. A když dostanu šanci vyřadit Rusy, určitě to udělám.“

„Protože mě nazýváte nacistou, držím se doktríny Adolfa Eichmanna a udělám vše, co bude v mých silách, abych zajistil, že vy a vaše děti nikdy nebudete žít na této zemi.“

A pokud jste byli ponecháni na pochybách o Sharafmalových záměrech, znovu dal jasně najevo, že chce „vyvraždit“ ruské rodiny.

„Potřebujeme vítězství,“ řekl Sharafmal. „A pokud k tomu budeme muset vyvraždit všechny vaše rodiny – budu jeden z prvních, kdo to udělá. Sláva národu! A doufám, že takový národ jako Rusko a Rusové už na této zemi nikdy nebude. Protože jsou to jen šmejdi, kteří ničí tuto zemi. Pokud mají Ukrajinci možnost, což v podstatě právě teď dělají, Moskaly ničit, vraždit, zabíjet, škrtit. A doufám, že každý přispěje a zabije alespoň jednoho Moskala.“

Kanál 24 ovládá Kateryna Kit-Sadova, manželka lvovského starosty Andrije Sadovyje, uvádí Wikipedie.

Genocidní chvástání je také nahráno na YouTube bez jakékoli cenzury. Zdá se, že YouTube tak jen následoval Facebook, který povolil výzvy k zabíjení Rusů již dříve.

Poté, co ukrajinské Velitelství speciálních operací oznámilo na Facebooku své plány začít páchat válečné zločiny, Facebook vydal tiskovou zprávu, v níž uvedl, že umožní použití platformy k výzvám k násilí proti Rusům.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Ukrajinský televizní moderátor volá po zabíjení ruských dětí (video)

  1. to je jen následek toho, koho si lidé volili. u nás si z 99% občané volili stále komouše, v rusku a ukrajině to nebylo jiné. a toto je všechno jenom neměnný projev zákona příčiny a následku. to nejsou žádní židozednáři, ilumináti, nebo reptiliáni, atd. všichni lidé jen podlehli smrtelným hříchům a jejich derivátům – Kama (touha / chtíč), Krodha (vztek, zloba), Lobha (chamtivost / lstivost / materialismus), Moha (závislost /parazitizmus/ iluze), Matsara ( závist / žárlivost), Mada (falešná pýcha / marnost).

  2. Podľa mena tipujem,že ten moderátor je moslim tatárskeho pôvodu. Mimochodom, prípadné výzvy od moderátorov a vôbec kohokoľvek kdekoľvek vo „vyspelom“ svete k zabíjaniu občanov Saudskej Arábie kvôli vojne v Jemene a pod. /samozrejme,nikdy k tomu nedôjde a ak áno, tak iba v nezotročených krajinách typu Irán/ by YouTube okamžite vymazal. Verím,že z pravdepodobnej vojny Izrael a jeho arabskí spojenci vs : Irán a jeho spojenci /hlavne Sýria a Čína/ vyjde víťazne Irán a z Rijádu a Tel Avivu ostanú len trosky. A aj saudskoarabská kráľovská rodina bude vyvraždená a/alebo nútená emigrovať.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout