Turecký ministr vnitra hovořil o NATO a závislosti EU na Sorosovi

Turecký ministr vnitra hovořil o NATO a závislosti EU na Sorosovi

Je zajímavé sledovat jisté lavírování Turecka, které se jako korouhvička staví vždy na tu stranu, kde je to aktuálně výhodné nebo jen vyčkává někde „uprostřed.“ Nesporný je i fakt, že jde o pro Evropany nepřátelskou zemi, neboť sultán Erdogan se již dávno netají ambicemi na založení velké Osmanské říše, kam by rád zahrnul i větší část islamizované Evropy.

Turecko také patří spolu s Katarem a Saúdskou Arábií mezi tři hlavní sponzory islamizace Evropy, zejména v Německu a Rakousku je hlavním sponzorem mešit a modliteben, ale bohatí Turci – podobně jako saúdskoarabští občané – v posledních letech ve velkém vykupují pozemky a nemovitosti po celé EU.

I když se Turecko občas snaží upozornit na to, že se hodlá stát dalším členem EU, na druhou stranu jde zřejmě jen o jakousi ne zrovna vážně míněnou provokaci, neboť ve skutečnosti zřejmě Turecko o toto členství ani nestojí. Členem NATO sice je, ale nezdráhá se beztrestně napadat jiné členy NATO, jako je Řecko nebo Kypr.

Právě Turecko samo je potvrzením faktu, že NATO nikdy žádnému svému členu nepomůže, jde jen o pakt, který již roky vyvolává válečné konflikty ve jménu „dovozu demokracie“ a pod zcela vykonstruovanými záminkami.

Svůj názor na NATO i EU nyní vyjádřil i turecký ministr vnitra, který je běžně i jakýmsi „tlumočníkem“ názorů sultána Erdogana…

S ohledem na konflikt na Ukrajině je Turecko v procesu přemisťování sebe sama v zahraniční politice. Nedávné prohlášení tureckého ministra vnitra Soylu je v této souvislosti o to pozoruhodnější, že Turecko je stále členem NATO.

V rozhovoru pro turecký provládní deník Sabah Soylu zdůraznil, že „Turecko se globalizaci nevzdalo“. Řekl, že spíše má dobře zavedené regionální obchodní vazby, které mu předkládá historie. Kdyby se Turecko vzdalo globalizaci, dostalo by to zemi do větších problémů než Ukrajinu.

V rozhovoru ze 14. března Soylu také zhodnotil všechny hlavní globalistické organizace – OSN, NATO i EU – a naznačil, jak vidí jejich osud.

Soylu dále uvedl: „Všichni vidíme bankrot OSN, NATO a globálních organizací ve světě. Už nemají hodnotu. Říkám to už léta. Také si myslím, že EU jako společenství nemá žádný význam. Evropa se spíše řídí Sorosovými pravidly“.

A dodal: „Řeknu to velmi jasně, žádná země na světě už Sorose nepřijme. Soros je zodpovědný za všechny děti, které zemřely ve válce. Podívejte se na problém Ukrajiny, Soros tam byl od začátku. Je to vrah.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Turecký ministr vnitra hovořil o NATO a závislosti EU na Sorosovi

 1. Možno ste si už všimli, že mainstreamové médiá stratili všetky zábrany a okrem lží o ukrajinskej vojne často a otvorene vyzývajú k zavraždeniu Putina. Presnejšie k tomu,aby tak urobili jeho nepriatelia v Rusku. Samozrejme ich ani nenapadli,aby žiadali smrť povedzme švédskej premiérky, saudskoarabského korunného princa či práve Erdogana /blízky priateľ Orbána, Kaczynského, Janšu a iných diktátorov podobného razenia/ , hoci každý skutočný európsky vlastenec si atentát na nich priať musí. Prípadne ich usmrtenie vo vojne.

 2. Erďa je lišák a ačkoli je Turecko ekonomicky napůl ve smrti, poŕád má ambici stát se lídrem islámského světa
  Muslimské bratrstvo má dvě centra, jedno v Londýně a druhé v Turecku.
  Nebezpeční nejdou chlapíci od IS , od různých frančíz Al Kajdy, Tálibově už vůbec.
  Muslimští bratříci to berou pěkně demokraticky, obejdou se bez řezání hlav.
  Věta, která se připisuje Erdoganovi , je varující. “ Demokracie je výtah , který nás vyveze nahoru Pak seskočíme. “
  Myslím si, že zrušení demokratických voleb a nastolení hodného pučisty Sísího nebyl nejlepší nápad. Ačkoli euroatlantici si myslej že jo.
  Egypt je velkým odběratelem obilnin z Ukrajiny.
  A hladoví lidé jsou nebezpeční.

 3. Lídři EU slíbili Erdoganovi posílení spolupráce (rozuměj finance na výpalné), chtějí dodržování lidských práv. Ve hře je také možné usnadňování cest mezi unijními zeměmi a Tureckem, které usiluje o zrušení víz pro své občany. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. náboženství v podání světových církví se již stala pro člověka a společnost pomýlená, nebezpečná a brzdou duchovního růstu, protože poselství skutečných moudrých byla jejich následovníky vždy překroucena, zmentalizována, zideologizována, zobchodována, využita a zneužita.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout