Španělsko: 2500 invazistů zaútočilo na exklávu Melilla, asi 850 jich prošlo (video)

Španělsko: 2500 invazistů zaútočilo na exklávu Melilla, asi 850 jich prošlo (video)

Násilní invazisté ze subsaharské Afriky včera i dnes zaútočili na hraniční plot v Melille. Jedná se o asi největší letošní pokus o překonání hranic na tomto místě. Části z nich se nakonec podařilo projít, zbytek se zřejmě v noci na zítřek nebo zítra brzy ráno o přelezení plotu znovu pokusí…

Asi 1200 ilegálů se ve čtvrtek 3. března ráno pokusilo překročit vysoký plot chránící španělskou enklávu Melilla na severním pobřeží Maroka a asi 350 uspělo, oznámily místní úřady.

Už ve středu totéž provedlo 2 500 invazistů během nejmasivnějšího pokusu o přechod, jaký kdy byl v této enklávě zaznamenán. Téměř 500 z nich se podařilo vstoupit do Melilly.

Obrázek
na obrázku vidíte dlouhou kolonu afrických invazistů u Melilly

“ Dnes kolem 06:00 velení Civilní gardy vidělo skupinu asi 1200 migrantů, jak se blíží k plotu ,“ uvedla prefektura Melilla v prohlášení.

„Po přepadení marockých bezpečnostních sil začali kolem 07:25 překračovat plot, přičemž házeli kameny a používali háčky a tyče proti bezpečnostním silám ,“ dodala (titulní obrázek je z dnešního útoku).  „Odhadujeme, že do města dnes vstoupilo asi 350 lidí ,“  pokračovala prefektura.

Těmto se dnes podařilo dostat do Španělska, takže je jisté, že budou „obohacovat“ Evropu:

Jako kobylky….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Španělsko: 2500 invazistů zaútočilo na exklávu Melilla, asi 850 jich prošlo (video)

 1. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. islám je ten problém a u nás jsou problém dozorové orgány nad náboženskými skupinami, ministerstvo kultury a vnitra, Martin Baxa a Vít Rakušan.

 2. Před časem jsem napsal delší článek o jedné události, která vám možná nepřijde aktuální, ale ono se od té doby nic nezměnilo… Je z USA a jako osnovu tam má případ Covington Catholics, které napadli Čerti, a potom hysteričtí anti-rasististé ze sekty Twitterátů…
  http://pialpha.cz/Covington.pdf
  Čerty viz na straně 5 a 8 … (je to dvou-jazyčně česky a anglicky a s třetím sloupcem obrázků, není to tak dlouhé, jak to z počtu stran vypadá… Snaha byla napsat to ironicky vtipné, nevím, jak dobře se to podařilo…)

  Čerty totiž na Západě neznají. Tuhle legendu nám tu nechali Andělé u Slovanů na ochranu před Afričany, a ono to fungovalo, celý středověk sem Židi nemohli vozit Africké otroky tak, jako je vozili do Ameriky, protože tady by je nařkli ze spolku s ďáblem a upálili… Kromě Slovanů znají Čerty už jenom Turci, kteří také přišli ze Sibiře…

  A tak každé mladé děvče pozná čerta a nechce s ním mít nic společného – viz třeba pěknou alegorickou pohádku Princezna ze Mlejna… Čerta tam hrála namaskovaná herečka, protože Černochy u nás nemáme, protože známe Čerty z pohádek… Doufám, že nám je hyper-korektní EU nezakáže?

  Podle legend https://en.wikipedia.org/wiki/Chort jsou Čerti potomci Černo-boga a Mary, což je z řeckého Mauros – černý…

  Inu, Afričani nejsou „Čerti“, protože Čerti nejsou, je to jenom Alegorie…

  πα½

 3. Chtělo by to jen mít ducha dřívější doby, pořádné čokle a vzor 48, případně vzor 58. No to by bylo, že by nebylo. Nojo, není vůle, tak neplač má panenko neplakej, život je takovej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout