Německé sestry vypovídají: „Lékaři očkovali umírající lidi proti covidu bez jejich souhlasu“

Německé sestry vypovídají: „Lékaři očkovali umírající lidi proti covidu bez jejich souhlasu“

Vykázat co nejvíc „vyočkovaných dávek“. To byl očividně hlavní úkol loutek globalistů, umístěných ve vládách po celém světě.  Podobně, jako propagandisté z médií a různí rádoby „odborníci,“ byli zřejmě i politici za svoji podvratnou činnost a porušování ústav velmi dobře placeni. Třeba napojením na očkovací a testovací byznys nebo zlodějinami v nouzovém stavu.

A ukazuje se, že i nejeden „lékař“ se nestyděl jít proti Hippokratově přísaze. A to nejen odmítnutím léčit pacienty s covidem v počáteční fázi nemoci nebo odmítnutím jakéhokoli lékařského ošetření neočkovaným, byť covid negativním, ale jak se ukázalo, tak i „očkováním“ lidí bez jejich souhlasu. Tato doba tak ukázala, že i dnes by Mengele našel dostatek asistentů.

Po celém světě také vyplouvají na povrch skandály, které ukazují nejen na to, že covidová lůžka byla natolik slušně placena, že se vyplatilo vykazovat jako covidové pacienty kohokoli, kdo se v nemocnici objevil, ale vykazovat coby covidová i prázdná lůžka.

Jak všichni víme, tak snaha dostat do lidí experimentální genové injekce byla po celé Evropě doslova hysterická. Covid pasy, omezující i zdravým lidem účastnit se různých aktivit, kterých se však mohli na druhou stranu účastnit třeba i infekční očkovaní. Výhružky, zákazy a lži. To byly způsoby, jimiž se snažili tyto preparáty dostat do lidí. A v Německu nyní vyplouvá na povrch skandál, který ukazuje, že genové injekce dostávali (a stále dostávají) i ti, u nichž jejich aplikace neměla opodstatnění, neboť již leželi na smrtelné posteli.

A to vše se dělo bez jejich vědomí a souhlasu…

V německém Kolíně nad Rýnem se rozhořela etická debata o smysluplnosti očkování proti covidu. Důvod: několik zdravotních sester v městských domech prozradilo, že lékaři svévolně očkovali umírající lidi proti Covid-19. Bez jakékoli smysluplnosti a bez jejich souhlasu (!), protože mnoho lidí již nereagovalo.

Několik dopisů od zdravotních sester bylo zasláno na Kolínské zastoupení seniorů. V dopise se sestry ptají: „Proč lidé, kteří mají před sebou maximálně jeden nebo dva týdny života, lidé, kteří již nejsou schopni polykat ani mluvit, jsou očkováni proti covidu počtvrté, zatímco umírají?“

Dokonce i lékaři, kteří nebyli jmenováni, údajně přišli do domovů seniorů speciálně proto, aby očkovali nevyléčitelně nemocné pacienty. Existují dokonce případy, kdy byli pacienti očkováni dvanáct hodin (!) před svou smrtí.

Co je také podezřelé: Tento postup postihuje hlavně pacienty bez opatrovnictví a vždy bez příbuzných nebo známých. Vyvstává tedy otázka, zda „experimenty“ s těmito lidmi zde byly a stále ještě jsou záměrně organizovány nebo zda se jednoduše někdo snaží zbavit „staré vakcíny“ tímto zrádným způsobem.

Ale místo toho, aby se této praxi obecně zabránilo, mají být nyní v soukromých a státních pečovatelských zařízeních zřízeny samostatné „nezávislé etické rady“, které budou rozhodovat o očkování proti covidu pro umírající pacienty. Stávající praxe tak nakonec bude možná oficiálně prohlášena za „etickou“.

V dnešním zvráceném světě ovšem nic podivného…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 3.9]

4 thoughts on “Německé sestry vypovídají: „Lékaři očkovali umírající lidi proti covidu bez jejich souhlasu“

 1. ad: „neočkovaným, byť covid negativním“
  ziadny virus, ani Covid neexistuju a nebudu
  je to Pasteurov a alopaticky podvod
  alopatia = biela mafia

  1. Něco tu Covid-chřipku způsobuje. Ať je to virus nebo něco jiného.
   Problém je v tom, že dnešní medicína dokáže léčit i vyléčit i těžší nemoci než je covidochřipka, ale tentokrít se léčit NESMĚLO.
   To je podstatné.

 2. za covid nebude nikto potrestany a to je dost smutne. aj fajzer dokumenty, co su vonku a su jednoznacne usvedcujuce z mnohych zlocinov, nikto neriesi a ani nebude. skratka cely svet bol uplateny a teda nie je mozne stihat take obrovske mnozstvo ludi, tak sa to zametie pod koberec cele. a to je ubohy stav modernej spolocnosti 21. storocia.

 3. Jeste uplaceny je, to klubko hadu, co rika vlada, rozjede aparteid na podzim. Kazdy stat to ma jinak, aby se zjistilo, co na koho plati. A tim nemyslim strach jednotlivcu ale statni teror, ktery postupuje vsude kapku jinak ale vysledek je stejny. Totalita

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout