Na Kanárských ostrovech probíhá soud s invazisty, kteří zdevastovali jeden z hotelů

Na Kanárských ostrovech probíhá soud s invazisty, kteří zdevastovali jeden z hotelů

V minulosti jste si zde mohli přečíst hned o několika případech zcela zdevastovaných hotelových pokojů, v nichž byli ubytováni takzvaní „nezletilci bez doprovodu.“ Tedy invazisté, kteří přijeli na Kanárské ostrovy bez dokladů a tvrdili, že jim ještě není 18 let. Pro jejich ubytování se dosud využívá různých hotelů a dalších ubytovacích kapacit, které jinak slouží pro turisty.

Postupně tak bylo zdevastováno mnoho prostor na ostrovech a zřejmě nějakou dobu potrvá, než budou tyto ubytovací kapacity opět sloužit svému původnímu účelu. Jisté je, že stále méně majitelů hotelů je ochotno svůj majetek poskytnout pro podobné účely a riskovat, že dopadnou podobně jako hotel, za jehož devastaci je nyní souzena skupina invazistů…

Na Gran Canaria a Tenerife je v současné době souzeno osm migrantů za zločiny spáchané v roce 2021. Sedm z nich kvůli incidentu v přijímacím středisku Las Raíces, za který státní zastupitelství požadovalo šest let vězení.

Incident se stal v noci na 21. května. Obžalovaní vyzbrojeni holemi a železnými tyčemi napadli několik obyvatel centra a tamní bezpečnostní složky. Eskalaci ukončilo až několik jednotek národní policie s přilbami, ochrannými štíty a obušky. Ale sotva úředníci opustili prostory, řádění začalo znovu. V důsledku tohoto útoku bylo zraněno několik obyvatel, zaměstnanců a policistů.

Jeden Afričan je také v současnosti souzený na Gran Canarii. I ten se nelegálně dostal na Kanárské ostrovy, kde o něj bylo vzorně pečováno. Ale zřejmě to nestačilo. Obviněný z Maroka v doprovodu několika nezletilých zdemoloval v noci 8. února 2021 několik pokojů v Apartamentos Puerto Bello v Portoriku, které sloužily jako ubytování pro nezletilé bez doprovodu.

Místní policisté, kteří byli upozorněni sousedy a správci nemovitosti, byli po příjezdu zasypáni mikrovlnkami, židlemi a stoly z balkonů a pokojů. Nyní mu mimo jiné hrozí až pět let vězení. Způsobená škoda se odhaduje na více než 10 000 eur. Vděčnost v hostitelské zemi = žádná.

Záhy po uvedeném soudu se objevila zpráva, že majitelé bytů požadují od autonomní komunity téměř milion eur za škody způsobené na jejich zařízeních v době, kdy byly využívány jako přijímací středisko pro „nezletilce bez doprovodu.“ Tento soud tak rozhodně není v tomto směru posledním…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Na Kanárských ostrovech probíhá soud s invazisty, kteří zdevastovali jeden z hotelů

  1. když zabijete jednoho ďábla, tak rozstříknuté kapky krve pokračují dále v kontaminaci okolí a nakazí vše kolem. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. islám je ten problém a u nás jsou problém dozorové orgány nad náboženskými skupinami, ministerstvo kultury a vnitra, Martin Baxa a Vít Rakušan.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout