Bill Gates hovoří o brzkém zavedení elektronického tetování

Bill Gates hovoří o brzkém zavedení elektronického tetování

Pamatujete si na dobu, kdy byly covid pasy odsuzovány coby konspirační teorie? Za lži byly nálepkovány i zmínky o zavádění povinného covid očkování, což se také – i když u nás jen na chvíli – stalo realitou. Realitou se postupně stává i Nový světový řád, k němuž se otevřeně začínají hlásit globalisté i některé jejich loutky. Velký reset pak přímo na svých stránkách hlásá nyní asi nejvlivnější „neziskovka“ – Světové ekonomické fórum (WEF). Ani to tedy není žádná konspirace, jak si mnozí nadšení „konzumenti mainstreamu“ myslí.

Mnohé z toho, co v minulosti zmínil jeden z čelních globalistů – Bill Gates  – se také postupně plní. Není jistě náhoda to, že odkupuje ve velkém zemědělskou půdu – nejprve v USA, nyní již po celém světě. Investuje také do výroby umělého hovězího masa, neboť v plánech globalistů figuruje i ukončení chovů dobytka k účelům konzumace. Maso skutečné by tak mělo být v budoucnu dostupné jen elitám, pro plebs jsou zde brouci a Gatesovo maso umělé.

Elity však chtějí mít plebs také pod kontrolou. A to pod co nejlepší kontrolou. Covid pasy byly takovým prvním pokusem, který měl zjistit, do jaké míry budou lidé ochotni se takto nechat ovládat a kontrolovat. Většina tento nástroj totality a kontroly akceptovala bez nejmenších protestů. Jenže mobil můžete nechat doma a potvrzení se také skvěle falšuje. Ale co tak umístit kód namísto do mobilu na vaše tělo?

Nejen globální očkovací program (Covid) je hlavní agendou kontroverzního miliardáře a vývojáře softwaru Billa Gatese. Gates a jeho nadace jsou také velmi aktivní v oblasti digitálního sledování. Nyní miliardář hovoří o „elektronickém tetování“, které by se podle něj mohlo brzy stát realitou. Skoro jako doplněk k implantovanému monitorovacímu čipu.

V budoucnu bude „elektronické tetování“ nedílnou součástí našich každodenních životů a způsobí v nich revoluci, uvedl Gates v příspěvku na Instagramu začátkem března. 

Elektronické nebo digitální tetování má za cíl shromažďovat a analyzovat data z lidského těla pomocí „výhod“ biotechnologie. Speciální přísadou pro správnou funkci je zřejmě speciální inkoust, kterým se tetování nanáší.

Tetování údajně obsahuje nějaké malé senzory a sledovače, které pak vedou elektřinu, která se používá k odesílání a přijímání informací, nazývaných čip NFC (near field communication). V průběhu globální implementace a „revoluce“ QR kódů se již plánuje, že tyto budou v budoucnu také tetovány, a že zdravotní údaje budou muset být prezentovány jako kritérium například pro přijetí do zaměstnání nebo účast na nějaké akci.

Gates zdůraznil, že věří, že tato technologie, i když je stále ve velmi raných fázích vývoje, má potenciál nahradit dnešní smartphony. Společnost stojící za touto převratnou technologií se jmenuje Chaotic Moon Studios a v současnosti se zaměřuje speciálně na lékařský prostor .

Se schopnostmi těchto elektronických tetování si představuje budoucnost, kde lze ke komunikaci, textování a telefonování použít senzory, sledovače a další nositelná zařízení podobná digitálnímu tetování.

U elektronického tetování prý bude v budoucnu možné sledovat, zda tělo funguje správně či nikoliv. Pokud například člověk vykazuje známky horečky nebo jiné nemoci, okamžitě dostane výstrahu. Pokud si přejete, může být zároveň informován váš lékař.

Tato technologie by mohla být také použita pro sledování každodenních aktivit. Společnost také pracuje na způsobu, jak uložit lékařské dokumenty v digitálním formátu do těchto tetování. To znamená, že k nim lze přistupovat odkudkoli a kdykoli. Vítejte ve světě, v němž budete pod totální – 24hodinovou – kontrolou!

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Bill Gates hovoří o brzkém zavedení elektronického tetování

    1. Mimikry. Pro psychopaty bez strachu a svědomí žádný problém. Jen se snaží navodit dojem, že jsou lidmi jako my. Přitom oni už jsou – bioroboti.

  1. Šak oni sa Švábovci preberú až im tam hore vystavia účet. A nebude to nejaké pekličko s vymyslenými čertikmi bertíkmi. To veru nie. Vyjmutie z existencie, definitívne vymazanie z existencie – najväčšia lahôdka aká môže byť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout