Na Floridě zatkli 108 pedofilů a pasáků, čtyři z nich jsou zaměstnanci Disney

Na Floridě zatkli 108 pedofilů a pasáků, čtyři z nich jsou zaměstnanci Disney

Pedofilie se stává stále více tolerovanou. Ostatně, pedofilové mají i své vlastní stránky a nikdo jim je – na rozdíl od odpůrců režimu – nemaže.

Není žádným tajemstvím, že pedofily přitahuje prostředí, kde se vyskytují děti a často i pracují v oborech, které se na děti zaměřují, takže zřejmě nikoho neudiví, že i firma Disney několik nebezpečných pedofilů zaměstnává…

Na Floridě bylo v rámci tajné operace „Operace March Sadness 2“ proti obchodování s lidmi a prostituci zatčeno 108 lidí, včetně čtyř zaměstnanců společnosti Disney, z nichž jeden byl podezřelý z obtěžování dětí. Guvernér Floridy DeSantis nyní zavádí nový zákon zakazující indoktrinaci dětí s levicovou sexuální výchovou. Kromě toho musí být rodiče zapojeni do důležitých rozhodnutí pro své děti, jako je změna pohlaví.

Šerif řekl: „Kde je prostituce, tam je vykořisťování, nemoci, dysfunkce a rozbité rodiny.“ Podobná tajná akce se odehrála v srpnu, kdy bylo zatčeno 17 lidí, z toho tři zaměstnanci společnosti Disney. Tentokrát v Disney pracovali čtyři sexuální delikventi: 27letý muž, plavčík v Disney’s Polynesian Resort. Poslal nevhodné fotografie sebe sama tajnému vyšetřovateli, který předstíral, že je 14letá dívka.

Ostatní tři zaměstnanci Disney byli zatčeni za pokus o nábor prostitutky. 24letý muž zaměstnaný v restauraci Cosmic v zemi zítřka Walt Disney World. 27letý Ind, na pracovním vízu, pracující jako vývojář softwaru pro Disney a 45letý IT specialista v Disney. Zatčeným obchodníkem s lidmi je 32letý muž, který provozoval Kentucky Fried Chicken v Orlandu.

Christina Pushaw, mluvčí floridského guvernéra Rona DeSantise (republikánka), vyzvala generálního ředitele společnosti Disney, aby odsoudil“zapojení svých zaměstnanců do zneužívání dětí a prostituce a učinil prohlášení na podporu zákona na ochranu dětí. HB 1557/SB 1834 je znám jako zákon o rodičovských právech ve vzdělávání. Kritici tomu říkají zákon „neříkej gay“. Generální ředitel společnosti Disney, Bob Chapek, to odsoudil a osobně si stěžoval DeSantisovi.

Podle textu zákona nesmí být zaváděna žádná výuka o sexuální orientaci nebo genderové identitě v mateřské škole a až do 3. třídy. Kromě toho musí být u starších dětí výuka vhodná pro daný věk nebo vývoj žáků podle státních standardů. Pedagogičtí pracovníci musí zapojit rodiče do kritických rozhodnutí týkajících se duševního, emocionálního nebo fyzického zdraví nebo pohody žáka – včetně přijetí nové „genderové identity“. To má chránit nevinné děti a práva rodičů učit své děti morálním standardům, které považují za nejlepší.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Na Floridě zatkli 108 pedofilů a pasáků, čtyři z nich jsou zaměstnanci Disney

  1. tento clanok je totalny bordel. pletie sa tu pedofilia, prostitucia a disney uplne nezavysle na sebe. takto manipuluju citatelov mainstreamove media. cakal by som lepsiu uroven od alternativy.

    1. Firma Disney už dávno nie je továreň na zábavu, akú sme ju poznali kedysi. Zmenila sa na odpornú vymývareň mozgov detí a mladých ľudí všetkými možnými neomarxistickými zvrhlosťami, často podprahovými. Walt Disney sa musí v hrobe obracať…

  2. teploušská, pedofilní a genderová zvrácená teorie není jen nějaká nevinná recese. Její propagátoři ji často halí do líbivých frází o prosazování rovnosti a boji proti násilí na ženách. Tato teorie, která vychází z neomarxismu, tvrdí, že pohlaví je konstrukt, nikoli biologická danost, a že pohlaví je libovolně měnitelné. Implikuje to pak zrůdné důsledky pro společnost, které se projevují v praxi.
    každý si musí uvědomit, kde a komu se zaháčkoval a co z toho poplyne. taková ta nerozlišující lásečka bez rozlišování je pěkně nebezpečná nemoc. láska je moudrá, rozlišující a vědomá, nikoli slepě hloupá a sebedestruktivní. navíc o to nebezpečnější když před sebou hrnou jako štíty i děti. rovnoprávnost je podprahovka buzíků. Nejedná se zde o žádnou nerovnoprávnost, ale o jejich přihřáté lži a snahu o změnu významu slov.

  3. narušování mravní výchovy dětí nazývají gangy lgbt a presstitutti pochody hrdosti a informováním. nejde o nešťastné vyjádření, ale o cílenou dezinformaci, lži a organizovanou globalizovanou eurolumpárnu a hromadné průmyslové ohlupování lidí. piráti- podporujeme různé rodiny, které jsou základem státu. různé rodiny nejsou základem státu, základem státu jsou pouze hetero rodiny, tady nám pitáti a eurohujeři nydrmajer s leilou chtějí nalhat, že stejnopohlavní páry mohou vytvořit své potomky, potomky určuje genetika nikoli chorá mysl. Piráti a STAN slibují rovnoprávné sňatky osob stejného pohlaví. rovnoprávnost je podprahovka buzíků a jejich přisluhovačů. deviaci a úchylku záměrně zaměňují za jinakost

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout