USA: „Šiřte informace o tom, co se mi stalo,“ bylo poslední přání mladého otce roční dcerky

USA: „Šiřte informace o tom, co se mi stalo,“ bylo poslední přání mladého otce roční dcerky

Propagandistická mainstreamová média za přizvukování rádoby celebrit nám ukazují snímky z covidárií a to v situaci, kdy většina z nás prošla i bez jejich „genové terapie“ covidem jako lehkou chřipkou. Ovšem propagandisté již mlčí o zdravotních komplikacích spousty mladých lidí – zejména sportovců – a pokud se o nich zmíní, ani slůvkem neupozorní na možnou souvislost s „vakcínou“. A už vůbec nás neinformují o jejich smrti.

Přitom nejeden z těch, komu „vakcína“ zničila zdraví, se o tom snaží informovat; ovšem tito lidé jsou pak zpravidla ze sociálních sítí mazáni, jen aby se utajila jejich nepříjemná zkušenost. Z mnoha příběhů mne zaujal zejména jeden, kdy si mladý, teprve 33letý otec roční dcerky, přál těsně před smrtí, aby lidé šířili informace o jeho smrti. Dokonce i lékaři byli nuceni potvrdit, že mladý otec zemřel v důsledku podání genové terapie. Pokud by zůstal jako „neočkovaný vyvrhel“, tak by tento dříve zcela zdravý mladý muž nadále žil.

Lékaři připouštějí, že „vakcína“ způsobila vzácné autoimunitní onemocnění, které zabilo Brandona Polleta.

Minulý týden zemřel 33letý muž z Louisiany kvůli autoimunitnímu onemocnění, které se u něj vyvinulo po jeho druhé „vakcíně proti Covidu“. Brandon Pollett byl před očkováním naprosto zdravý. Zanechal po sobě ženu Jessicu, roční dceru Madison, rodiče Randyho a Yvonne a dvě sestry, Jennifer a Danielle.

„V srpnu, 48 hodin po  druhé vakcíně Pfizer, se u Brandona rozvinula bolest hlavy a horečka,“ řekla jeho žena.

Brandon byl hospitalizován 21. října, v nemocnici zůstal až do 2. listopadu. „Měl vysoké horečky, hrozné bolesti hlavy a jeho krevní obraz nebyl takový, jaký by měl být,“ hlásí přítel. V nemocnici byla Brandonovi diagnostikována Stillova choroba, vzácná autoimunitní porucha.

Byl propuštěn z nemocnice, ale znovu byl přijat 14. prosince kvůli vysoké horečce. Tentokrát, když byl na JIP, mu byla „oficiálně“ diagnostikována hemofagocytární lymfohistiocytóza (HLH), což je další vzácná nemoc.

Jessica řekla, že to bylo v prosinci, kdy byla Brandonovi oficiálně diagnostikována HLH. Brandon obdržel léčebný protokol pro HLH, který zahrnoval chemoterapii, léčbu steroidy, denní příjem krevních produktů a inzulín, mimo jiné.

Lékaři připustili, že onemocnění způsobila vakcína. „Bohužel žádný z obvyklých léčebných postupů nefungoval. Lékaři se shodli na tom, že vakcína proti covidu způsobila imunitní odpověď, která vedla k rozvoji autoimunitního onemocnění a HLH,“ uvedla Jessica.

Už patolog Dr. Ryan Cole varoval, že „vakcíny“ by mohly způsobit potenciální autoimunitní záchvaty. Spike protein je toxický pro lidské tělo. Způsobuje stejné onemocnění jako virus a předurčuje lidi k autoimunitním záchvatům a potenciálně krátkodobým rizikům rakoviny,“ varoval patolog.

Vědkyně Stephanie Seneffová předpověděla nárůst autoimunitních a neurodegenerativních onemocnění. Německý lékař a epidemiolog Dr. Wolfgang Wodarg také varoval, že mnoho závažných vedlejších účinků autoimunitních onemocnění, rakoviny atd. se projeví až měsíce nebo dokonce roky po „očkování“.

Brandon před svou smrtí požádal, aby lidé pomohli šířit povědomí o tom, co se mu stalo. K jeho stránce GoFundMe byl připojen článek o jeho smrti na „vakcínu“.

Brandon podlehl své nemoci způsobené experimentální injekcí genové terapie mRNA 28. ledna 2022.

V posledních dnech se mimo tohoto velmi smutného případu objevily i další dva případy, kdy se rozhodly ženy, které genová terapie připravila o zdraví, vypovídat.

Nejprve případ z Velké Británie:

Jde o případ teprve 28leté ženy, která byla dosud zcela zdravá. Tedy jen do doby, než jí byla aplikována genová terapie.

Katrina Hermezová uvedla, že byla fit a zdravá před tím, než v červnu 2021 dostala vakcínu Pfizer. V té době věřila propagandě a myslela si, že očkováním ochrání sebe a své okolí – se zjevně katastrofálními důsledky pro mladou ženu. V nedávném příspěvku na Instagramu popisuje své utrpení a příznaky, s nimiž bojovala a stále bojuje. V rámci fundraisingové kampaně žádá o podporu, aby měla na lepší lékařskou péči – říká: „Chci jen svůj život zpět nebo alespoň trochu z něj.“

Katrina Hermezová mimo jiné píše:

Zanedbávají mě zdravotníci, kteří se bojí ztráty zaměstnání.

Jsem očkovaná.

Byla jsem normální 28letá dívka, která provozovala vlastní podnik z domova, dělala umění, udržovala se fyzicky fit a každý den se cítila v pohodě. 27. června 2021, stejně jako miliony dalších lidí, jsem se rozhodla nechat si aplikovat vakcínu Pfizer, protože jsem věřila (protože, nezapomeňte, že nám to bylo řečeno), že to ochrání nás a lidi kolem nás.

Nyní je to prokázaná lež.

A o 5 dní později se začaly projevovat následky a nyní mám tyto problémy:

 • Invalidní vozík
 • 10 epizod dočasné paralýzy těla, které trvají hodiny až dny
 • Přechodná amnézie
 • 3 typy neepileptických záchvatů
 • Migréna
 • Bolest hlavy
 • Bolest kloubů
 • Pocity jako píchání jehlami
 • Pálivá bolest po celém těle
 • Neuralgie
 • Bolest na hrudi každé dva dny
 • Citlivost na šum
 • Citlivost na světlo
 • Citlivost pokožky
 • Zmatek
 • Těžké závratě
 • Tinnitus
 • Neovladatelný jazyk / koktání, opakování slov
 • Bušení
 • Disociace
 • Krev v uších
 • Černé vředy na dásních
 • Přerušovaná ztráta sluchu
 • Rozmazané vidění
 • Svalová ztuhlost
 • Vyrážky
 • Extrémní vyčerpání

To není Covid.
To není dlouhý Covid.

Jsem umlčována. Je mi jedno, jestli jste v tuto chvíli očkovaní nebo neočkovaní. Mám obavy o své zdraví a zdraví ostatních lidí a zejména dětí, které jsou nebo by mohly být tímto experimentem poškozeny.  Pokud si myslíte, že se jedná o „virové příznaky“ nebo „všechno je jen v mé hlavě“… historie nebude na vaší straně.

Nebudu mlčet. Jsem očkovaná. A nevzdám se sdílení své pravdy.

Tolik případ z Velké Británie. A nyní se podíváme do Švédska, kde vypovídá 43letá Linda o svých problémech po druhé dávce „vakcíny“:

Linda, 43 let, vypráví v rádiu o tom, jak dostala bolesti a měla potíže s pohybem krátce poté, co dostala druhou dávku  vakcíny Pfizer.

Jen několik dní poté, co dostala Linda dávku vakcíny Pfizer, měla silné bolesti v kyčlích a zádech. Její nohy a paže byly znecitlivělé a cítila bodavou bolest.

Dnes je šest měsíců v pracovní neschopnosti, má potíže s chůzí a nemůže řídit auto na delší vzdálenosti.

„Nemůžu zvednout ruce a po námaze se mi ruce začnou třást,“ řekla Linda pro rádio.

Lékaři, se kterými se Linda setkala, popírají, že její problémy měly co do činění s vakcínou, ale zároveň nedokázali vysvětlit, co se s ní stalo.

Když se Linda zeptala svého lékaře, zda si má vzít třetí dávku vakcíny, i když onemocněla bezprostředně po aplikace druhé, odpověď byla „samozřejmě“, což lékař ospravedlnil odkazem na doporučení Švédské agentury pro veřejné zdraví.

Systém zdravotní péče nehlásil její problémy jako podezření na vedlejší účinky Agentuře pro léčivé přípravky. Linda říká, že ona sama podala zprávu, ale bylo jí řečeno, že Agentura pro léčivé přípravky nebude vyšetřovat, zda její nemoc byla či nebyla způsobena vakcínou.

Tolik tedy případy ze tří zemí. Roční holčičce už tatínka nikdo nevrátí, obě uvedené ženy budou mít možná zničený zbytek života. A „lékaři“ se ještě v rámci příslibu tučných bonusů neštítí těm, kdo byli po aplikaci genové terapie jakkoli postiženi, doporučit „booster“.

Tyto případy jsou z poslední doby a jde jen o pověstnou špičku ledovce. Jde o ty postižené, kteří se rozhodli, že svůj příběh pošlou dál, „do světa“. Všichni si přáli, aby se o jejich případech vědělo. A jisté je, že mainstream po celém světě o nich bude mlčet jako ryba…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout