Kanadský ministr spravedlnosti hodlá zmrazit účty sympatizantům Trumpa, tedy všem, kdo nejsou konformní s režimem

Kanadský ministr spravedlnosti hodlá zmrazit účty sympatizantům Trumpa, tedy všem, kdo nejsou konformní s režimem

To, co se nyní děje v Kanadě, je velmi důležité i pro nás. Je třeba si uvědomit, že Trudeau pochází z líhně „Mladých světových lídrů“ Klause Schwaba. Je jisté, že jeho loutky jsou stejní psychopaté jako sám Schwab. Bezcitní jedinci, toužící po absolutní moci. A zatímco Schwab chce prostřednictvím těchto loutek ovládnout svět, tyto loutky hodlají ovládnout země, kterým vládnou. V jejich konání je podporují i korporátní média a ultralevicové bojůvky. Nyní už se kanadští fašisté ani nesnaží zatajit nastolenou totalitu.

V podstatě se zdá, že kanadská vláda se rozhodla vyhlásit válku svým vlastním lidem, místo aby vrátila svým občanům jejich nezcizitelná práva na život, svobodu a hledání štěstí.

Stále více lidí začíná chápat, že zde už dávno nejde jen o nějaké nucené očkování experimentální látkou, ale o zavedení totalitní společnosti, kde budou všichni pod úplným dohledem a to včetně jejich majetků a financí, které mohou být kdykoli vládou zabaveny.  A to třeba jen proto, že názory těchto občanů nesouzní se systémem.

To, co nyní prohlásil kanadský ministr spravedlnosti, již zcela jasně ukazuje, že Kanada nemá právo tvrdit, že je demokratický stát. Ostatně, nejde jen o Kanadu. Korporátní fašismus se dnes rozšířil  také do Evropy či Austrálie.

Ministr spravedlnosti Justina Trudeaua David Lametti ve středu řekl, že být pro Trumpa je faktor, který rozhodne, zda bude váš bankovní účet zabaven nebo zmrazen na základě Trudeauových mimořádných příkazů.

Kanadský premiér Justin Trudeau (v Kanadě se mu říká Castro Jr.) se tento týden odvolal na zákon o výjimečném stavu, aby rozbil konvoj svobody a zmrazil financování řidičů kamionů.

Trudeau také používá nouzové příkazy ke zmrazení osobních účtů lidí, kteří přispěli konvoji kamionů.

Křesťanská crowdfundingová platforma GiveSendGo se v úterý vrátila na internet poté, co byla hacknuta šílenými levičáky.

Platforma byla napadena za to, že uspořádala sbírku pro kanadský konvoj řidičů kamionů Freedom Convoy a odmítla vyhovět příkazu kanadské vlády zmrazit finanční prostředky.

Nyní jsou dárci konvoje svobody obtěžováni, ohrožováni a vyhazováni ze zaměstnání.

Ministr spravedlnosti David Lametti řekl, že pokud jste součástí protrumpovského hnutí, měli byste se obávat, že váš účet bude zabaven.

„Pokud jste členem protrumpovského hnutí, které daruje stovky tisíc dolarů… měli byste se bát,“ řekl Lametti.

Vězte, že Kanada je nyní jen jakousi předzvěstí toho, co se bude odehrávat i v dalších zemích, ovládaných loutkami globalistů. Dnes to je prakticky většina evropských zemí, Austrálie, Nový Zéland, ale i některé asijské země.

Potěšitelné je, že se najde dostatek lidí, kteří jdou proti fašistickému režimu, ovšem na druhou stranu mrazí z faktu, že nemalá je i skupina, která podporuje fašistické praktiky Trudeauovy vlády. Asi nikoho neudivuje, že za režimem stojí Antifa a podobné fašistické bojůvky.

I takto vypadá podpora odpůrců režimu. Když starosta Ottawy vyhrožoval všem, kdo by přinesli kamioňákům palivo, začali chodit místní občané po ulicích s prázdnými kanystry:

Potěšitelní tedy je, že nejen v Kanadě, ale zřejmě i ve zbytku světa, ovládaném globalisty, je poměrně hodně lidí, kteří by mohli vytvořit dostatečný odpor proti fašistickým vládám, případně časem vytvořit paralelní společnost, nezávislou na fašistickém systému….

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.7]

One thought on “Kanadský ministr spravedlnosti hodlá zmrazit účty sympatizantům Trumpa, tedy všem, kdo nejsou konformní s režimem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout