Francie: Mohamed pobodal 59 ranami svoji ženu Aurélii, ta jako zázrakem přežila, nyní za něho platí dluhy

Francie: Mohamed pobodal 59 ranami svoji ženu Aurélii, ta jako zázrakem přežila, nyní za něho platí dluhy

A máme zde další příklad sluníčkářky, která si našla za partnera vyznavače náboženství míru. Ten se projevil jako mnoho jiných – svoji ženu se pokusil zavraždit. Je skutečně zázrak, že  Francouzka, která kvůli Mohamedovi přestoupila na islám a nosila hidžáb, útok přežila.

Nyní se již ze svých zranění zotavila, ale její manželství s Mohamedem se jí opět připomnělo. Tentokrát za něho musí zaplatit dluh za nájemné ve výši 32 tisíc eur, neboť on samozřejmě dlí v base.

Kdo je muž, který 13. prosince 2018 ubodal svou ženu 59 ranami na parkovišti školy v Toulonu? Mohamed Meghraoui, který byl v pátek po odvolání odsouzen k 30 letům vězení.

Druhý procesu v Aix-en-Provence umožňuje nahlédnout do motivu  muže, který byl shledán vinným z pokusu o vraždu Aurélie, matky jejich tří dětí.

Ten den šla žena vyzvednout svého nejmladšího syna ze školky „Les Eillets“. Právě ho připoutala k autosedačce, když byla několikrát bodnuta. Jako zázrakem Aurélie svá zranění přežila.

Jaký byl motiv tohoto pokusu o vraždu ze cti?

K záchvatu hrůzy došlo 13. prosince 2018, v Toulonu, kdy Mohamed Meghraoui-Labbadi zasáhl před očima svého tříletého syna nejméně 59 bodnými ran ženu, která byla jeho společnicí třináct let.

Mohamed Meghraoui-Labbadi, podle svědka „ coby Alžířan s poškozenou ctí“, naboural Auréliin telefon. Trávil celé noci analýzou takto nasbíraných informací, někdy dokonce žádal svou partnerku, aby ospravedlnila ten a ten hluk, v přesvědčení, že ho podvádí. Když měl pochybnosti, padaly rány, plivání, urážky… Vzal jí bankovní kartu, nedovolil jí dát víc než 15 eur za benzín, aby jí zabránil v útěku. Jednoho dne do ložnice nainstaloval kameru . Mohamed si navzdory všemu všiml, že jeho chování bylo „ nevhodné “, nakonec zavolal pro radu imáma. Amélie mezitím despotického násilníka opustila.

Ale Auréliiny potíže pokračovaly i poté. Její nyní již bývalý manžel zasahoval do těch několika vztahů, které měla s muži, a dokonce jí vyhrožoval smrtí. “ Dopadne to s tebou špatně, dopadne to s tebou špatně, opakoval jí obviněný. Dlužíš mi vysvětlení. Nevíš, co se s tebou stane .“ O 25 minut později Aurélie utrpěla 59 bodných ran.

Soud nakonec poslal Mohameda na 30 let do vězení….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout