Francie: Matka tří dětí byla ubodána Maročanem

Francie: Matka tří dětí byla ubodána Maročanem

Zločiny ze cti, které Evropa ještě před dvaceti lety znala jen jako něco ojedinělého, se staly každodenní realitou. Ne vždy je obětí muslimská manželka, sestra či dcera vraha, ale kupodivu se stále vyskytuje spousta případů Evropanek, které zavraždí jejich zhrzený partner. Tento poměrně čerstvý případ je ze stejného ranku. Pro mladou Španělku se třemi dětmi, která žila ve Francii, se stal krátký vztah s muslimem osudovým. A to v tom nejhorším slova smyslu…

„41letý muž zatčený v pátek ráno se přiznal, že ze žárlivosti zasadil několik bodných ran mladé ženě, která byla nalezena mrtvá dvě noci předtím v ulici Marmande (Lot-et-Garonne),“ řekl prokurátor Agenu v pátek 18. února.

„Podezřelý, marocký státní příslušník žijící v Bordeaux, vyšetřovatelům přiznal, že ubodal oběť, 31letou ženu, s níž měl po velmi krátkou dobu vztah,“ vysvětlila prokurátorka republiky Agen Manuelle Garnierová tisku.

„Před vyšetřovateli podezřelý naznačil, že jednal ze žárlivosti, když pochopil, že oběť chodí s jiným mužem, ale zpochybňuje úmysl vraždy“, dodala Garnierová, která zahájila soudní vyšetřování pro vraždu osobou jednající ve stavu intoxikace.

Mladá žena, matka tří dětí, utrpěla osm bodných ran, přičemž bylo použito velkého násilí. Bodné rány byly zasazeny na úrovni obličeje, lebky a levého boku v jejím domě kolem 01:00 v noci ve čtvrtek, jak potvrdila pitva.

Podezřelý z vraždy Laury De Pradeny Caceresové, 31leté ženy nalezené mrtvé v Marmande, byl podle státního zástupce obviněn a uvězněn.

Muž byl již známý násilnými činy spáchanými v roce 2019. V minulosti již použil stejný nůž ke spáchání jiného trestného činu. Tehdy dostal pětiměsíční podmíněný trest.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Matka tří dětí byla ubodána Maročanem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout