Firma BioNTech vlastní společnost, která se zaměřuje na léčbu vedlejších účinků jejich vlastní „vakcíny“

Firma BioNTech vlastní společnost, která se zaměřuje na léčbu vedlejších účinků jejich vlastní „vakcíny“

Zajímavé v tomto směru je, že podobně, jako byla firma BioNTech až do roku 2018, než do ní napumpovala peníze nadace Gatesových, ztrátová, byla ztrátová i firma s na dnešní dobu velmi zajímavým názvem: reBOOST. Nezdá se vám, jako by se jednalo o odvozeninu slova „booster“, tedy „posilovací dávka“?

Zajímavé je, že jak BioNTech, vyrábějící nyní v EU nejčastěji používané „vakcíny“ Pfizer, tak reBOOST, vyrábějící léky proti jejich vedlejším účinkům, dostaly významné finanční injekce v letech 2018 a 2019. Vyrábět genovou terapii, nazvanou „vakcíny“ a k tomu i léky proti nežádoucím účinkům těchto „vakcín“ – a vše si naplánovat krátce předtím, než tyto firmy začaly pobírat ohromné zisky – je skutečně prozíravé.

Není zde už trochu přespříliš „náhod“? Přiznám se, že v této plandemii na náhody už dávno nevěřím…

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Otázka, jak  může člověk takto skutečně nestoudně jednat, by mohla v nadcházejících desetiletích zaměstnat soudy a vyšetřovací výbory. Presumpce neviny se samozřejmě vztahuje na všechny zmíněné. Vývojáři vakcín společnosti BioNTech jsou 100% vlastníky společnosti s vkusným názvem „reBOOST“. Účel společnosti: Léky proti autoimunitním, kardiovaskulárním, plicním onemocněním a onemocněním CNS – tj. obvyklým vedlejším účinkům vakcíny.

konsolidované účetní závěrce za rok 2019 farmaceutického giganta BioNTech, který kvůli údajné pandemii Covid dosahuje miliardových zisků, je uvedeno 100% vlastnictví společnosti reBOOST Management GmbH. Společnost se nachází přímo v sídle BioNTechu (ve zlatém dole).

Konsolidovaná účetní závěrka uvádí:

„Dne 29. srpna 2019 uzavřela společnost BioNTech dohodu o získání všech nesplacených akcií společnosti reBOOST Management GmbH (dále také jen „reBOOST“) od společnosti Medine GmbH, která je 100% vlastněna generálním ředitelem společnosti BioNTech, prof. Dr. Ugur Sahinem. Kupní cena 279 tisíc € se skládá z 31 tisíc € v hotovosti a převzetí závazků ve výši až 248 tis. € Akvizice spřízněné osoby byla dokončena 2. září 2019.

Od akvizice přispěla společnost reBOOST částkou 213 tisíc eur ke ztrátě před zdaněním v obchodním segmentu technology platformy. Pokud by k podnikové kombinaci došlo na začátku roku 2019, reBOOST by podle očekávání přispěl ke ztrátě před zdaněním v obchodním segmentu Technology Platform částkou 237 tisíc EUR. Od doby akvizice společnost reBOOST negenerovala žádné příjmy. Pokud by k podnikové kombinaci došlo na začátku roku 2019, reBOOST by také nepřispěl skupině žádnými příjmy.

Společnost BioNTech získala společnost reBOOST v očekávání dosažení synergií a dalších výhod plynoucích z pokračující spolupráce společnosti reBOOST s různými spolupracujícími partnery.“

BioNTech koupil reBOOST od Ugura Sahina za 31 000 eur v hotovosti. Zda je takový proces „normální“, mohou posoudit ekonomičtí experti. Podle zprávy společnosti byl reBOOST (stejně jako BioNTech před zázračnou pandemií) ztrátovým projektem.

Za zmínku stojí dvě informace, týkající se společnosti reBOOST. Především název společnosti, který předjímá obchodní model s posilovacím očkováním. Termín nebyl používán – alespoň v Německu – až do roku 2021 – v anglicky mluvícím světě je ekvivalentní slovu „posilovací očkování“.

Orientace obchodních aktivit reBOOST je však opravdu vzrušující. Společnost je zaměřena na léčbu všech těch onemocnění, která jsou známa jako nežádoucí vedlejší účinky očkování mRNA:

  • Autoimunitní onemocnění
  • Kardiovaskulární onemocnění
  • Plicní onemocnění
  • Nemoci centrálního nervového systému

Stejně jako mnoho věcí kolem Ugura Sahina, Özlem Türeciové a BioNTechu se zdá být i tento počin velmi chytrý a prozíravý. Můžeme jim jen poblahopřát.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout