Z jakých důkazů vychází zvěsti, které tvrdí, že původně byla Macronova manželka muž?

Z jakých důkazů vychází zvěsti, které tvrdí, že původně byla Macronova manželka muž?

V poslední době se dokonce i mainstream zabýval údajně lživými obviněními manželky Emannuela Macrona z toho, že se jedná o muže, který je přeoperovaný na ženu. Macronová vše velmi razantně odmítá, ale všichni ti, kdo jsou přesvědčeni o tom, že nejde o Brigitte Macronovou, ale o muže, o němž Macronová tvrdí, že jde o koncem osmdesátých let zmizelého bratra, si za svým tvrzením i nadále stojí.

Jen stěží lze říct, kde je pravda, ovšem Macronová nikdy neměla děti a  o Macronovi se občas objevují zvěsti, že je homosexuál nebo bisexuál. Jde samozřejmě pouze o dohady, ale v politice se už nelze divit asi ničemu.

Proč tedy stále ti, kdo tvrdí, že je Macronová muž, si za svým tvrzením stojí, i když Macronová prohlásila, že jsou to lži?

Podle badatele se Brigitte Macronová narodila jako Jean-Michel Trogneux, muž. Manželka prezidenta Macrona ale řekla, že je terčem transfobních fám a podá stížnost.

Zdrojem těchto informací o minulém životě Brigitte Macronové byly články publikované v září v časopise Faits et Documents, které citovaly rozsáhlé důkazy o masivním ututlávání transky v Elysejském paláci. Francouzská první dáma to odmítla jako konspirační teorii.

Na francouzských sociálních sítích je hashtag #JeanMichelTrogneux trendem již několik týdnů. 7. listopadu twitterový účet „Le journal de la Macronie“ zahájil pátrání po nalezení Brigittina „ztraceného bratra“, který zmizel beze stopy.

Hashtag vygeneroval téměř 80 000 zmínek, zejména o „účtech proti daním a krajní pravici“, poznamenal web Visibrain. Ruská televizní stanice požadovala vyšetření těchto zvěstí.

o Macronovi se říká, že je na muže

Novinářka Natacha Reyová, která je autorkou, uvedla, že má neprůstřelné důkazy, že první dáma se narodila jako Jean Michel Trogneux, transgender muž. Reyová zkoumá temnou minulost Brigitte a podivné zmizení jejího údajného „bratra“.

„Jean Michel Trogneux byl naposledy spatřen ve společnosti vysoce kontroverzního pastora Josepha Doucého (později byl nalezen  zavražděný) na konci osmdesátých let minulého století, v době, kdy se Brigitte objevila,“ řekla Reyová. Pastor byl prvním zastáncem homosexuálních sňatků a trans chirurgie a hlavou pedofilního kruhu. Panuje podezření, že Doucé hrál podobnou roli jako Jeffrey Epstein: vydíral přes jejich pedofilní choutky ty, kteří byli u moci.

Ověřovač faktů Closer se pokusil vše výše uvedené popřít. Obvinil časopis, který publikuje francouzské politické zprávy, že pravidelně šíří konspirační teorie“. Ale heslo Faits & Documents na Wikipedii časopis, který zveřejnil, že je Macronová transžena,  popisuje jako noviny, které jsou brány vážně.

Obrázek

„Ověřováč faktů“ také bezostyšně lhal, že Emmanuelu Macronovi bylo 17 let, když se setkal s Brigitte. Současnému prezidentovi bylo 14 let, což by mohlo představovat trestný čin s nejméně dvěma přitěžujícími okolnostmi. Macron se narodil v roce 1977 a Brigitte v roce 1953 – podle oficiálních záznamů.

V roce 2018 Emmanuel Macron poprvé v historii Elysejského paláce otevřel prezidentský palác transvestitům z Fête de la Musique. Prezidentská dvojice pózovala s trans „umělci“, což vedlo k tvrdé kritice konzervativců. Italský psychiatr profesor Adriano Segatori řekl, že věří, že Macron byl jako dítě znásilněn pedofily.

Podobné zvěsti kolovaly o Michelle Obamové, manželce bývalého amerického prezidenta Baracka Obamy…

Obrázek

Obrázek

Obrázek

ObrázekObrázek

První představení transvestitů v Elysejském paláci:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout