Pokrytecký velvyslanec pro změnu klimatu – Leonardo DiCaprio – tráví dovolenou na neekologické obří luxusní jachtě

Pokrytecký velvyslanec pro změnu klimatu – Leonardo DiCaprio – tráví dovolenou na neekologické obří luxusní jachtě

Mnohé celebrity bývají oporou režimu, ať už se jedná o jakoukoli oblast, která je globalisty prosazována. Vždyť Hollywood je zde právě od toho, aby ovlivňoval názory mas lidí po celém světě. Různé celebrity pak nepodporují ideologii pouze ve filmech či seriálech, které natáčí. Aktivismus se dostává i mimo jejich obor.

Takových celebrit je spousta a jistě není náhoda, že – až na výjimky – drtivá většina z nich (a je celkem jedno zda amerických nebo jiných) je dlouholetou oporou režimu.

Příkladem je třeba Richard Gere, který opakovaně osobně podpořil výměnu obyvatel Evropy za Afričany. Sám si ale jistě žádnou africkou rodinu doma neubytuje. Mnohé celebrity pak v současné době aktivisticky propagují očkování nebo klimatický alarmismus.

Ovšem znáte to, většinou je to jeden pokrytec za druhým. Zatímco oni sami káží vodu, tak ve skutečnosti pijí víno.

Jedním z těch, kdo dlouhodobě upozorňují na údajnou změnu klimatu, která má údajně vést ke katastrofám, pokud se okamžitě všichni ve všech směrech neomezíme a nepřestaneme za sebou zanechávat uhlíkovou stopu, je také Leonardo DiCaprio.

Aktivismus tohoto herce došel v tomto směru až tak daleko, že byl nakonec jmenován „Velvyslancem pro změnu klimatu při OSN.“

Leonardo DiCaprio
pokrytecký DiCaprio názorně ukázal, jak vážně to s tou uhlíkovou stopou myslí

Velmi hlasitý „klimaalarmista“ a velvyslanec pro změnu klimatu při OSN – Leonardo DiCaprio – byl obviněn z pokrytectví poté, co byl vyfotografován, jak odpočívá na superjachtě během dovolené v St Barts.

Hvězda Titaniku DiCaprio  (47 let), je velvyslancem OSN pro změnu klimatu a otevřeně označil otázku změny klimatu za „nejnaléhavější hrozbu, které čelí celý náš druh“.

Naléhal na své fanoušky, aby podnikli kroky v boji proti změně klimatu, přičemž jeho nedávná role v hitu Netflixu Don’t Look Up se více věnovala právě otázce změny klimatu.

Výrobce jachty uvedl, že by v ní mohl ubytovat 30 členů posádky a 22 hostů a že naplněná 523 000 litry paliva by jachta mohla cestovat více než 5 000 námořních mil.

Odhaduje se, že superjachta produkuje 238 kg oxidu uhličitého na míli, což je stejné množství, jaké průměrné britské auto emituje za dva měsíce…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout