V Holandsku se ve velkém vylepují plakáty Velkého resetu, s plakáty přišlo i Rakousko (video)

V Holandsku se ve velkém vylepují plakáty Velkého resetu, s plakáty přišlo i Rakousko (video)

Stále víc lidí chápe, co se děje. Politika se nepřipravuje v té které zemi, ale globálně, na setkáních globalistů v rámci summitů OSN, WEF, EU a dalších podvratných organizací. Volení politici jsou pak jen oddanými loutkami globalistů. Pokud se podíváte na plány Agendy 2030, tak ty jsou v souladu s plány Velkého resetu, přičemž v současné době jsou plně realizovány.  To, co byly ještě nedávno konspirace, se postupně stává skutečností.

Odpor se v Nizozemsku i přes zrušení většiny restrikcí nezmenšuje. Nyní anonymní vizuální umělci vyrobili plakát, který se nejenže prodává na shromážděních, ale je také vyvěšen po celé zemi.  Na něm jsou čelní nizozemští politici, realizátoři Velkého resetu v zemi. Policie je zoufalá, protože administrativa Velkého resetu (vládní úředníci) nařídila odstranění všech těchto plakátů. Namísto pronásledování zločinců musí nyní policisté hledat plakáty a seškrabávat je ze zdí.

Téma není ovšem pro nikoho zábavné, i když se to tak může na první pohled zdát. Protože „Velký reset“, prováděný multimiliardáři a jejich koupenými loutkami v politice, je skutečný.  Zde na stránkách je k tématu bezpočet článků.

Holandská verze se známým heslem Velkého resetu – „Nebudete nic vlastnit a budete šťastní.“
plakát skončil i na policejním autě

Holandská policie nestíhá plakáty, které jsou vylepeny po celé zemi, odlepovat…

Plakáty Velkého resetu se objevily i v Rakousku, kde již zřejmě budou brzy vylepovány podobně, jako v Holandsku. Kromě miliardářů ukazují tváře ministra zdravotnictví Mücksteina (Zelení) a úřadujícího kancléře Nehammera (ÖVP) a také loga všech rakouských stran, které podporují koronavirová opatření a tím i cestu k diktatuře.

Jen by mne zajímalo, kdy vznikne i česká obdoba??

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.7]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout