Tunisan hodil v pařížském metru muže na koleje, předtím křičel „Allahu akbar!“

Případ jako mnoho jiných – podle prvotních závěrů jde v případě pachatele o „nevyrovnaného“ člověka, tedy zcela zřejmě vše směřuje k tomu, aby byl seznán psychicky nemocným a brzy opět vypuštěn mezi lidi, aby mohl tentokrát čin zopakovat, jen s tím rozdílem, že by si již počkal na správnou chvíli, kdy bude přijíždět metro…

25letý muž , poněkud nevyrovnaný, byl zatčen za pokus o vraždu v noci z pondělí na úterý na stanici Gare-de-l’Est poté, co strčil cizího člověka na koleje. Kolem půlnoci byli přivoláni představitelé dopravní brigády RATP, protože muž dělal potíže v podzemních chodbách metra. Sledovací kamery jim umožnily identifikovat rozrušeného muže, který rozbíjel pouliční nábytek a křičel „Allahu akbar“ na nástupišti linky 5, která vede na Place-d’Italie.

Podezřelý tuniského původu byl zatčen a zároveň se přihlásila oběť. Cestující vysvětlil, že byl právě napaden na lince 7 a formálně identifikoval útočníka, který ho bezdůvodně vytlačil na koleje. Naštěstí v tu dobu nepřijíždělo žádné metro a cestující nebyl zraněn.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout