Rakousko: Vyšetřovatelé objevili v mobilu imáma fotky Hitlera

Rakousko: Vyšetřovatelé objevili v mobilu imáma fotky Hitlera

Je známo, že Hitler měl velmi blízko k muslimům, islám obdivoval a s muslimy spolupracoval. Pak není divu, že 4. říše jde ve šlépějích té třetí a podobně jako Hitler islám obdivuje a protlačuje ho do  Evropy, při snaze vykreslit tuto zrůdnou ideologii jako „náboženství míru.“ Ovšem i Hitler věděl, že se jedná o náboženství války, neboť při přebírání území dojde vždy k násilnému džihádu mečem.

Muslimové po celém světě dlouhodobě s Hitlerem sympatizují, pak ovšem nechápu, jak může kohokoli udivovat, že jeho fotografie měl ve svém mobilu i jistý imám. Hitler je idolem drtivé většiny pravověrných muslimů a to přesto, že on sám muslim nebyl, ale měl k muslimům blízko. Vítají-li tedy Němci s nadšením právě muslimy, dávají tím najevo, že se od dob 3. říše nijak nezměnili…

Vyšetřování údajných stoupenců Muslimského bratrstva a Hamásu ve skutečnosti nepostupuje dobře. Po domovních prohlídkách („Operace Luxor“), zabavení účtů a odmítnutí přístupu ke spisům, se mezitím ukázalo podezření proti  asi 100 obviněným osobám jako slabé.

Nyní však takzvaný náhodný nález způsobuje rozruch. Při analýze mobilního telefonu imáma našli vyšetřovatelé ve dvou chatovacích místnostech pro žáky čtyři obrázky s portrétem Adolfa Hitlera. Na jedné fotografii dává Hitlerovi pozdrav, na druhé zobrazuje srdce oběma rukama a na třetí je pod Hitlerovým portrétem napsáno slovo „svůdný“. V souboru chybí odpovídající historie chatu.

K tomu jen dodávám, že podobné obrázky by zřejmě našli u nejednoho muslima. Hitler je totiž mezi muslimy zřejmě nejoblíbenější nemuslim všech dob. Konkurovat v oblibě mu nyní může snad jen mamá Angela….

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout