První děti narozené v Rakousku v roce 2022 – Ariz, Mehmet a Tarik

První děti narozené v Rakousku v roce 2022 – Ariz, Mehmet a Tarik

Je vůbec třeba k tomu delší komentář? Kdo dlouhodobě sleduje politiku Rakouska a demografické změny, ten ví, že nyní už není otázka zda bude země islamizována, ale kdy. Já osobně předpokládám, že to – vzhledem k menšímu počtu obyvatel – bude dokonce dřív než v Německu.

První v Rakousku narozené dítě roku 2022 je muslimský chlapec Ariz, který se narodil přesně o půlnoci v Mödlingu. Dívka jménem Selah, která je druhým v Rakousku narozeným dítětem se také příliš „německy“ nejeví, je již třetím dítětem své matky a narodila se v Křemži (Krems).

Prvním dítětem letošního roku v Grazu byl také „dar Alláhův“.  V LKH Graz porodila žena (32) své třetí dítě v 0.59 hodin spontánním porodem. Chlapec se jmenuje Mehmet a váží 2890 gramů a měří 50 centimetrů.

První miminko v Tyrolsku hlásili ze státní nemocnice v Hallu: Tarik spatřil světlo světa ve 4.54 hodin. Je vysoký 49 cm a váží 2920 gramů, byl spontánním porodem a prvním dítětem matky.

Mezi prvními letošními dětmi se objevil i chlapec jménem Andreas a dívka jménem Viktorie…

Předpokládám, že první miminka v Německu, Francii nebo Švédsku měla obdobná jména. Co si o tom myslí sami Rakušané? O tom asi nejlépe vypovídají některé příspěvky z diskuze:

Díky Alláhovi, konečně opět krásná tradiční jména, která nás utvrzují v naději, že nás za dalších 10 let úplně nenapadnou cizinci ???.

Nebo:

Mehmet, Tarik a Ariz se narodili začátkem roku.
Omar Haijawi je šéf rakouské tajné služby.
Sumaya Musa je politik za Stranu zelených.

Docela rozmanitý nový svět.
Líbí se mi to.

Na tento příspěvek dostal pisatel hned dvě odpovědi:

Pracovali jsme na tom roky…

Plíživé převzetí postupuje…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “První děti narozené v Rakousku v roce 2022 – Ariz, Mehmet a Tarik

  1. Nie je otázka či, ale kedy budú v Bosne a Hercegovine /a nielen tam/ povinné burky či nikáby pre všetky ženy – aj nemoslimky a turistky. Tak ako v Saudskej Arábii. Samozrejme bude tú odpornú modrú či čiernu handru nosiť aj bosenská ministerka „národno-konzervatívnej“ rakúskej vlády…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout