„Evropa zčerná,“ varuje expert na migraci

„Evropa zčerná,“ varuje expert na migraci

Většina z nás zřejmě ani nepotřebuje být expertem, abychom mohli k podobnému závěru dojít. Problém ovšem je, že pokud na tento fakt upozorní jakýkoli Evropan s tím, že před podobným scénářem varuje, je nálepkován za rasistu a extremistu.

A naopak – všichni ti, kdo se snaží výměnu evropských obyvatel urychlit, jsou nazýváni těmi správnými demokraty či dokonce dáváni za příklad morálních ikon. Sem patří nejen různé promigrační neziskovky a politici, kteří požadují otevřené hranice, ale i Bergoglio či různé rádoby celebrity, které se k jakékoli propagandě vždy směle přidají.

Výměna obyvatel je realitou a  počítá s ní i EU, která nám nedávno předvedla vizi budoucího Evropana, který však s tím původním nemá nic společného.

Parag Khanna je světovou autoritou v oblasti migrace. Kombinace klimatických změn, ekonomické deprivace, válek a technologií podle něj znamená, že během tohoto století budou na Západ proudit miliardy ‚lidí‘.

„Budoucnost západního světa bude pravděpodobně afroislámská. Evropa se ocitne zahlcena nadcházející „velkou migrací“. Čeká nás „zčernání“ Evropy, protože demografie a masová migrace se spojí, aby změnily etnickou identitu Západu.“

Demograf takto hovořil se skotskými novinami a pak se odvolával konkrétně na Skotsko, ale poté své úvahy otevřel celému bílému světu: „Skotská politická kultura se svou orientací na imigraci z ní učiní magnet pro novou generaci přistěhovalců připravených přetvořit 21. století“.

Vidíte, skutečná válka budoucnosti je taková, která se s tanky se nebojuje. Boje se vedou současně na hranicích, které musí být invazi uzavřené, ale i na porodních sálech. Zatímco kulka může zabít jednotlivce, pohled na porodní sály v některých evropských zemích, kde novorozencům dominuje jméno Mohamed, zabíjí celou evropskou kulturu.

A jak vysvětluje Khanna: když necháte dveře otevřené, přijdou si vzít váš domov.

K tomu ještě dodávám, že otevřené dveře jsou zejména díky EU, která byla založena mimo jiné i proto, aby nás nahradila. A jsou také otevřené díky politice otevřených hranic, kterou mnoho vlád podporuje. A podle všeho je zřejmé, že k těmto vládám patří i naše vláda, což je však již téma na jiný článek…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

4 thoughts on “„Evropa zčerná,“ varuje expert na migraci

  1. Pochopiteľne,že zničenie bielej rasy sa má týkať aj Austrálie, USA, Nového Zélandu, JAR /kde už k tomu neostáva veľa/ či Kanady. A najrýchelšie z celej Európy prebieha táto genocída vo Švajčiarsku.

  2. Asi se inspirovali v srdci Orientu. Během pár let se muslimska Palestina přeměnila v bezpečný pelíšek všech židů na Zeměkouli. Tvrdá judaizace a z domorodců je obyvatelstvo druhé kategorie.
    Bohatě stačily dvě věci. Dlouhé prachy v kapsách souvěrců, ( a ropní monarchové v Zálivu nejsou žádní chudáci ) a nebát se teroristických akcí. Tady zabodoval Menachem Begin, 92 mrtvol v hotelu Krále Davida přimělo Brity k chvatnému odchodu. Ten schopný muž později za zásluhy zvolen premiérem a dokonce i Nobelovka za mír byla.
    Dalo by se i říci, že ručníkáři opisují. ?

  3. Smutným paradoxem je, že Evropané sami na sebe šijí bič a páchají sebevraždu, navzdory technickým možnostem s nimiž by se snadno ubránili kdyby chtěli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout